SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 515116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kabo9
kuba_n
kabo9
kuba_n
wason77
co do piłkarza to brak słów


jakiego piłkarza


Rafał Murawski - foto strona wcześniej


a ha

nie wiedziałem że mamy w PL piłkarzy

(pytanie było pytaniem ironicznym)


mamy, kilku


o to może kiedyś jakąś reprezentację w kopanej złożymy

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
typowo polskie podejście, tylko narzekać,
to ch** że reprezentacja wygrała z niemcami, prowadzi w grupie, ponarzekać zawsze trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ten kolo z fotki chyba nóg nie robi na siłce - pewnie dużo biega

(nie narzekam tylko się nabijam, zawsze mnie śmieszyło podejście ludzi z PL do piłki nożnej jako sportu narodowego, mamy tyle innych dyscyplin w których jesteśmy w światowym czubie, ale kopana zawsze jest wywyższana i taki koleś z Pćiny Małej koło Dunajca Wielkiego z mikro okręgowej ligi będzie dostawał większą kasę za swoje badziewne mecze niż zawodnicy z innych dyscyplin którzy przywożą medale z ME lub MŚ - i nie myślę tu o kulturystyce)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no i co z tego?
takie jest prawo rynku, sponsorzy płacą kasę, ludzie kupują bilety, abonamenty to piłkarze tyle zarabiają,
zresztą może wymienisz w ilu to dyscyplinach jesteśmy niby światową potęgą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
kuba_n
ten kolo z fotki chyba nóg nie robi na siłce - pewnie dużo biega


"Robić nogi - robić ręce" Obawiam się, że nasza kadra przez ileś tam lat wykorzystywała siłownię tylko do splitów żeby ładnie wyglądać Piłkarz musi biegać i kopać. Kopnięcie jest jednym z najbardziej złożonych ruchów człowieka

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
a ja wiecie co bym zrobił? powiedział piłkarzom tak: macie wygrać następne mistrzostwa (albo chociaż wyjść z grupy). jak nie wygracie to dostajecie traktor, oracie swój stadion (za wypłatę parobka a nie piłkarza), i sadzicie ziemniaki a ludzie przychodzą popatrzeć jak rosną i jest to nie mniej pasjonujące niż Wasza gra

a tak na bardziej poważnie. Ma ktoś tak jak ja? nie lubię oglądać żadnego sportu, wolę uprawiać. Mecze na stadionie mogę oglądać a np w telewizji mnie strasznie nudzą. W ogóle mało tv oglądam. to samo sporty walki, sporty extrymalne itp. Kiedyś jeszcze to oglądałem a z wiekiemi mi zbrzydło i jedyny sport jaki uznaje to uprawiany przeze mnie

Zmieniony przez - ten_nowy2 w dniu 2014-12-21 22:04:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kabo9
no i co z tego?
takie jest prawo rynku, sponsorzy płacą kasę, ludzie kupują bilety, abonamenty to piłkarze tyle zarabiają



nic, mnie to śmieszy i tyle, ja na to kasy bezpośrednio nie daję
generalnie za ilością kasy powinien iść odpowiedni poziom

kabo9

zresztą może wymienisz w ilu to dyscyplinach jesteśmy niby światową potęgą?



proszę bardzo
siatka facetów, ręczna facetów, żużel jeśli chodzi o zespołowe, poza tym mamy kilka perełek typu Justyna Kowalczyk, Robert Kubica, A. Radwańska
no i w zasadzie chyba wszystkie zespołowe dyscypliny stoją wyżej poziomem i w rankingach niż kopana

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kabo to kibol. Szczególnie teraz na masie, to nie pogadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
RafalRRRR
Kabo to kibol. Szczególnie teraz na masie, to nie pogadasz


czekam na fotki z maczetą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

WHEY premium