SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 515558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131215
To prawda - te zdjęcie pokazywałeś już wcześniej.
Próbowałem znaleźć coś na szybko w Google i oprócz zdjęć nic więcej nie znalazłem na pierwszej stronie
Widziałem też filmik z treningiem - i tak jak piszesz: niczym szczególny się nie wyróżnia (a nawet w koszulce pasuje do działu +35).

Pośladki pocięte tak, że odstręcza od oglądania (wolę delikatne prążki od takich bruzd)

Zmieniony przez - ojan w dniu 2014-02-21 11:56:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Zawodowi kulturyści mieli bardzo zdziwione miny,jak Alex zaprezentował im swoja definicje......:)


A ja przerabiam sposób treningu widziany u Norberta na Training Camp VIII i zaprezentowany przez Marka Olejniczaka-bardzo ciekawe wrażenia....:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
też planuję sobie te gumy kupić. Łatwiejsze to w obsłudze i lżejsze niż łańcuchy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Przyjemnie się ćwiczy i jakoś kontuzje nie bolą...-dociśniete chyba wszystko jest i nie ma luzów..:)

Mieśnie sa bardziej zmobilizowane,bo tam ,gdzie spadało radykalnie obciązęnie-teraz radykalnie wzrasta...
Powoduje to działanie z większą siła -także w fazie dolnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
To chyba patent Sibil Peters, z którą Olejniczak trenował. Bo na filmikach z treningami jej zawodników te gumy się pojawiają właśnie przy wielu ćwiczeniach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
To sie przy okazji dopytam...
Nigdy nie miałem do tego przekonania(pewnie te dawniejsze ekspandery się do tego przyczyniły...:) ) ale teraz mnie sie spodobało..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
W weekend poszukam w jakimś sklepie internetowym i też wypróbuję.

A co do ekspanderów miałem kiedyś takie produkcji CCCP, z drucianymi sprężynami, które nie były niczym osłonięte. Ile ja tym sobie włosów na klacie wyrwałem. Darmowy zabieg kosmetyczny. Nawet przez koszulkę szczypało cholerstwo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
No to je też miałem...paskudna sprawa..potem kupilem polskie gumowe ale te gumy miały mała rozciagliwość.....

Chłopaki poleceja gumy firm Forge i Rogue-maja długie skoki i stopniowe narastanie siły.Ja kupiłem innej firmy-wydaje mnie się,że nie3 sa już tak elastyczne ale trenować idzie...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Dzięki za te nazwy marek producentów. Przynajmniej wiadomo czego szukać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Spróbujcie tego. Może być z talerzami na gumach.


------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

WHEY premium