SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 513877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanslaska
ojan
fanslaska
A mnie po tym filmie naszło-to po co te kontrole tam robią w tym sporcie?
A w Twoim sporcie nie ma takich kontroli?


Sa i sa dyskwalifikacje a zawodnicy przynajmniej udaja, ze nie maja z tym nic wspolnego. Z tego filmu bila akcja na rympal, na zasadzie, nie czy, tylko nie klocicie sie z zawodowcami bo oni laduja latami to wiedza, ze samo nie rosnie. to po co te kontrole? Wolalbym sprawe stawiac jasno - chcesz byc zawodowcem na scenie kulturystycznej bez bomby bnie zawracaj gitary. Jedynie ta klasyczna wydawalby sie (mnie jako laikowi) konkurencja dla ludzi bez strzala w doope (czy gdzie sie tam to podaje).


w kulturystyce też są dyskwalifikacje, w podnoszeniu ciężarów też i wg mnie wszystkie te 3 sporty można postawić w jednym szeregu,
większość koksuje a najlepsi nie dają się złapać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widziałem dzisiaj na siłowni gościa z nieprawdopodobnie potężnymi ramionami.
Normalnym "trybem" nie wydaje mi się możliwe osiągnięcie takiego efektu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Jawor50
ćwiczę na siłowni w której chłopak oficjalnie przyznaje się do "bomby" ---ćwiczy fajnie lecz na pewno nie mocniej od innych ,michę jak przyznaje trzyma średnio lub mniej i rośnie jak na drożdżach

pytanie czy bez bomby by nie rósł, bo jak ktoś ma 20 lat i predyspozycje to będzie rósł i na parówkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Jawor50
ruski czołg
Mnie w ogóle śmieszy ten kult rośnięcia


Ruski nie dziwię się ,bo kto Tobie gabarytami dorówna,no kto .........


To już nie chodzi o mnie bo ja to bardziej spasiony jestem niż urośnięty. Ale wiem, że nie ma takiej kasy która by mnie skusila na to, żeby swój tluszcz zamienić na mięśnie takiego Phillipa Heatha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9

w kulturystyce też są dyskwalifikacje, w podnoszeniu ciężarów też i wg mnie wszystkie te 3 sporty można postawić w jednym szeregu,
większość koksuje a najlepsi nie dają się złapać


Na pewno coś w tym jest. Ale, czy byłbyś w stanie wkleić chociaż jednego zawodnika z tytułem mistrzowskim w kulturystyce ekstremalnej na poziomie europejskim lub światowym o którym sądzisz, że na 100% jest bez szprycy? Tylko nie nazwisko(bo nic mi nie mówią) a zdjęcie. W siłowych kilku by się znalazło, nie daleko szukając nasz forumowy mistrz WZOREK. Chyba nie zakładasz, że wali bombę aż mu z czoła cieknie? W klasycznej sam bym kilku znalazł, np nasz pan ojan kochany(chociaż nie jestem pewien czy ma tytuły poza Polską - muszę to naprawić i prześledzić jego tytuły bo wstyd)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
Fan - czyżbyś uważał, że koksuję? Tak zrozumiałem Twoją ostatnią wypowiedź (właśnie wróciłem z 96 minutowego marsz)
Ps.
Przeczytałem jeszcze raz całość Twojej wypowiedzi i teraz wiem, że uważasz mnie za naturala. Dlatego też nie mam sukcesów międzynarodowych .


Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-09-15 18:52:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muszę popracować nad formą moich wypowiedzi skoro za pierwszym razem pan tak pomyślał! Chociaż te winko to cholera wie jak traktować

Dla mnie laika, te ekstremalne sylwetki są nie do zrobienia na kurzym cycu z ryżem nawet żeby geny były z wyspecjalizowanej próbki. Nie wspominając, że nie podobają mi się te sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Zapraszam do czytania i komentowania
Link
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
fanslaska
Muszę popracować nad formą moich wypowiedzi skoro za pierwszym razem pan tak pomyślał! Chociaż te winko to cholera wie jak traktować

Dla mnie laika, te ekstremalne sylwetki są nie do zrobienia na kurzym cycu z ryżem nawet żeby geny były z wyspecjalizowanej próbki. Nie wspominając, że nie podobają mi się te sylwetki.

To nie winko lecz zmęczenie po 96 minutowym marszu
Ekstremalni podobają mi się jedynie w blasku świateł na scenie . Gdy zejdą ze sceny i widzę ich obok siebie to zazwyczaj już mi się nie podobają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
_Szajba_
Zapraszam do czytania i komentowania
Link
Czytałem . Nigdy nie myję z lenistwa a nie z powodów tam wymienionych.
Czasem muszę przepłukać kurczaka zafoliowanego gdy kupię kilka sztuk i poleży w lodówce dzień za długo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

WHEY premium