SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 515735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
zwykły mcnpn tylko z ograniczonym zakresem ruchu

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no i git, mogę teraz mówić, że ćwiczę jak Emil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Pewnie wiele osób nie zwróciło uwagi na ten film i przedstawiony na nim trening-kabo się zainteresował-i bardzo dobrze-napisze w takim razie troche wiecej o tym bardzo ciekawym treningu....

A co w nim takiego ciekawego?

Bardzo wiele.
Emil od pewnego czasu współpracuje ze znanym(ale nie medialnie) trenerem amatorskich i zawodowych kulturystów-trenuje miedzy innymi:Dennisa Jamesa,Lukasa Wylera(teraz startuje na AC w lutym),Toni Bellaroba,Ahmed Fawzy,Simon Marchi i wielu innych niezbyt znanych z nazwiska ale bardzo dobrze znanych z super sylwetek.

Mamy tu przykład treningu ułożonego przez trenera z ogromnym doświadczeniem ,z innego kraju,pracującego z innymi zawodnikami-stąd wg mnie jest to bardzo ciekawe.


Niestety nie udało mnie się go nagrać od samego początku.

Filmy też nie są ciągłe-napisze kolejność z pamięci:

1.podciąganie na drażku -nachwyt 4 s-cel szerokość pleców

2.podciąganie sztangi nachwyt 2 x 12 uchwyt szeroki,2 x 12 uchwyt weższy niz barki-cel szerokość i grubość

3.przyciaganie drazka wyciagu podchwytem siedzac(na filmie wrzuciłem to póżniej....) 4 x 12 cel grubość-cześć środkowa oraz dół najszerszego

4.leżąc na skosie-podciąganie jednoracz hantli 4 x 10-12-cel grubość-obręb równoległobocznych

5.martwy ciag-górna połówka 4 x 8-10(na górna część grzbietu-bo dół ma Emil bardzo mocno rozwiniety od przysiadów)-cel górna połowa pleców-rejon kręgosłupa,kapturów,łopatek

6 ściąganie drążka wyciagu z góry-siedząc uchwyt I----I 4 x 12-cel szerokość,separacja najszerszego z przodu i boku oraz obłych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 895 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29990
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
mało kto robi ćwiczenia mięśni karku, a jak widać warto

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131247
kuba - masz rację!
Każdy mięsień jest ważny.
Musimy być jak ruski pionier:
zawsze gotowi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Ojan-i jesteśmy !!!! :)

Alex Galli-45 letni kulturysta klasyczny- mistrz rzeźby, poszedł Twoimi śladami w pozowaniu....


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131247
Pocięcie mięśni fantastyczne!
Ciekawe czy przynosi to mu uznanie w oczach sędziów?
(Nie sprawdzałem jego sukcesów w zawodach)
Te zdjęcia są realne czy jednak podrasowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Tak to jest w tym sporcie...kulturystyka klasyczna jest mało znana nawet wśród zawodników...
Korzystałem ze zdjeć tego zawodnika juz w kilku konkursach-miedzy innymi o anatomii-bo lepszego modela chyba nie ma...
Ma na koncie peło tytułów mistrza świata,europy ,wygrywał na ac-i to od wielu lat-ale nie jest u nas znany.

Tez poznałem go przypadkiem,przez innego Włocha,który zachwalał jego rzeźbe a ja nie wiedziałem o kogo dokładnie chodzi....
Jak sprawdziłem-też zrobił na mie wrażenie-z tego co pamietam-ma ok 176-180 wzrostu i waży w formie ok 82 kg.Miedzy zawodami wygląda zupełnie przeciętnie...gdzieś wstawiłem takie zdjecie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

WHEY premium