SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 514301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
masti
To jest pikuś .....:)
Ja niezle się wzdrygnąłem, podskoczyłem oglądając to video....horror...:)








oj chyba usunę ten filmik z jutuba

ja jak kiedyś ćwiczyłem to bardzo często ściągałem sztangę przez brzuch
więc dlatego jak robiłem tą ławeczkę to ją tak zaprojektowałem, że z odkładaniem ciężaru w ten sposób nie ma problemu

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Wiem,ze to jest dostosowane ale pierwszy raz obejrzałem-to myślałem,że na głowę Tobie spadnie....:)
Ale i tak wg mnie to ryzykowne-czaszka,jej grubość- to tylko 5 mm kości...

Na siłowni nie możesz treningu na siłę robić z jakąś asekuracją?
Na pewno wynik pójdzie w górę,jak ktoś asekuruje.
Spokojnie 120 kg powinno szybko pójść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
obecnie chodzę siłkę na którą mam 10-12 minut pieszo, karnet mam wykupiony bez ograniczeń
a tą siłownię w rodzinnym domu gdzie muszę dojechać 10km, odpaliłem tak bardziej z sentymentu
kiedyś przerzucałem tam naprawdę tony żelastwa, zawsze ćwiczyłem tam sam, często zdarzało mi się że ciężar przygniatał mnie nie tylko w wyciskaniu ale np w przysiadach z dużymi ciężarami, a wtedy zrzucałem ciężar przez plecy jest naprawdę bardzo ciężko (a póki nie miałem tych stojaków zdarzało się często)
w tej chwili robię na niej tylko sobotnie treningi klatka + brzuch

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
w związku z dzisiejszym jakże pięknym świętem pracy takie o to spostrzeżenia

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Kazik od zawsze robił to co lubił: całował żonę, wślizgiwał się do wyrka i od razu zasypiał. Pewnego dnia obudził się obok podstarzałego faceta ubranego w biały szlafrok.
- "Co ty do k....y nędzy robisz w moim łóżku?...I kim do cholery jesteś?"
zapytał facet.
- "To nie jest twoja sypialnia.
- Jestem Św. Piotr i jesteś w niebie" dodał.
- "Że co ??!! Twierdzisz, że jestem martwy?? Nie chcę umierać, jestem na to
jeszcze za młody!
- Chcę natychmiast wrócić na Ziemię!"
- "To nie takie proste" odpowiedział święty. "Możesz wrócić jako kura albo jako pies. Wybór należy do ciebie" Kazio pomysłał przez chwile i doszedł do wniosku, że bycie psem jest stanowczo za bardzo męczące a życie kury wydaje się być miłe i relaksujące. Bieganie po zagrodzie z kogutem nie może być złe.
- "Chcę powrócić jako kura" odpowiedział.
W kilka sekund później znalazł się w skórze całkiem przyzwoicie upierzonej kury. Nagle jednak poczuł, że jego kuper zaraz eksploduje. Wtedy podszedł do niego kogut.
- "Hey! To pewnie ty jesteś tą nową kurą, o której mówił mi Św. Piotr" powiedział kogut
- "Jak ci się podoba bycie kurą?"
- "No jest ok ale mam to dziwne uczucie, że mi kuper zaraz eksploduje"
- "Ooo, no tak. To znaczy,że musisz znieść jajko" powiedział kogut
- "Jak mam to zrobić?" "Gdaknij dwa razy i zaprzyj się jak najmocniej potrafisz"
Kazio zagdakał i zaparł się jak najmocniej potrafił. Nagle "chluś" i jajko było już na ziemi.
- "Łoł to było zaj**iste" powiedział Kazik. Zagdakał jeszcze raz, zaparł się i wypadło z niego kolejne jajo. Za trzecim razem, gdy zagdakał usłyszał krzyk swojej żony :
- "Kazik co ty robisz?! Obudź się! Zasrałeś całe łóżko!!!!"

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Hehe, dobre. Ja slyszalem to w wersji, ze Kazik to po pijaku zrobil i snilo mu sie ze jest kura wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731760
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
dobre! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Zapraszam na tv live-na razie testuje,bo cos kamerki nie bardzo chca działać-najlepiej działa na wbudowanej w laptop....
właczcie to-chodzi o jak najwieksza liczbe ogladajacych-sprawdzimy jak to działa pod obciażeniem
transmisja od teraz do godz 12:30 live!

http://justin.tv/sfd_pl

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-05-05 11:47:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
widzę jakieś krzesełka + stoliczek przygotowania do grilla oraz poręcze

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

WHEY premium