SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 514744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
night ja nie biorę go za autorytet ale popatrz na innych typu Coleman, Yates, Gaspari, Cutler - każdy ma swoją linię supli i wciska że są najlepsze pod słońcem i zrobią z Ciebie boga. a tutaj mr synthol/implant mówi prawdę o tym. wiele z jego wywiadów jest o tym ze od 20 roku życia jest na koksie i zawsze jest na czymś. skoro w tym nie kłamie to czemu ma teraz?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
jego sponsoruje PVL o ile dobrze pamiętam. 90% supli na rynku to zbędne rzeczy. Ale biznes trzeba pompować.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
już nie, od 20 lutego jest sam.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
no to się żali. Ja bym mu też złotówki nie dał. Pozer, ignorant, kaleka.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid, nie przeżywaj, taki jest rynek, skoro mają swoje suple to co mają mówić? Nie żryjcie tego gówna tylko weźcie kawałek mięsa?
jakbyś miał fabrykę supli to byś ich nie reklamował, nie zatrudniłbyś jakiegoś wielkiego koksa żeby je reklamował? C'mon.
Światem rządzi kasa, komercha wchodzi coraz bardziej nam do zycia codziennego i nic z tym nie zrobisz.
Niedługo burneika Ci z lodówki wyskoczy jak będzię podłączona do neta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Piana to wzorowe wypatrzenie całej idei sportu i kulturystyki....

Dziwię się ,że go na zawody dopuścili,bo co ma w mięśniach to widać.

To jakis odłam psychicznego odchylenia-podobny do wstawiania sobie jakiś metalowych elementów pod skóre,rogów ,robienie blizn itp....

Chyba niewielu z Was-jeśli ktokolwiek-wysłałby syna czy córke na siłownie i na treningi z Pianą....

To tylko słabo rozgarnięci Amerykanie wierzący w Batmana i Supermena dadzą sie nabrać na tego gościa.......:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
to batman nie istnieje

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kabo my ( starsi) to wiemy, ale chodzi o dzieciaki. chyba mi nie powiesz że da rade wytłumaczyć takie rzeczy 16 latkowi na gazie? masti kłamie z supermenem i batmanem - widziałem ich na filmach;-P

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no to odetchnąłem z ulgą bo zaburzyło by to mój światopogląd

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Moim zdaniem - sorki, że kilka osób się wkurzy - cała amerykańska wizja kulturystyki jako sportu wizualnego jest wypaczeniem idei sportów siłowych. Rywalizacja: silny facet kontra wysiłek fizyczny, zamieniła się w rywalizację: wygląd kontra wygląd. A stąd już tylko krok do wypaczeń w stylu wszywanie sobie węża strażackiego w biceps czy worków z silikonem w pośladki. Takie podejście zabija etos pięknej, powolnej pracy nad sobą. Efekt ma być tu i teraz - za wszelką cenę. Chore. I dlatego kobiety boją się ćwiczyć. Ostatnio znajomą ostrzegała trenerka zumby: "Nie idź na siłownię, bo ci urosną wielkie mięśnie. Ja chodziłam i po tygodniu bluzki musiałam kupować nowe, takie mi się łapy i bary zrobiły" Myślę: "Niezła trenerka. Testosteron aż kipi. Ta zumba to chyba gorsza niż crossfit"

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

WHEY premium