SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 515554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
Reasumując moje ostatnie spamowe tematy - endomondo odpuściłam podczas wycieczki bo konkurs odpuściłam,natomiast co do Revoluta to mogę tylko piać z zachwytu! Fakt, ze w Islandii korzystałam tylko z karty, nie wyciągałam gotówki, ale kursy były zawsze dobre, wszystko i wszędzie działało - nie wydałam ani grosza/centa/korony gotówki. Jak na dzisiaj - zakochałam się:) Zakupy on line też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ktoś korzysta w tym momencie że smartfona do pisania na forum ?
Dlaczego pytam otóż na stronie głównej naszego działu nie widzę u siebie tytułu tego wątku oraz wszystkich tytułów powyżej tematu " pompki vs przysiady" czy też tak macie ?
Edit. tak tylko jest przy ustawieniu w poziomie.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-09-04 16:59:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
babol programistów, nie pierwszy i nie ostatni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Deprecha na maksa, ale lepszego polskiego utworu w tym roku nie słyszałem (możliwe że interpretuje sobie inaczej niż autor )


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Czy Wasze miasta też są takie opustoszałe i wymarłe jak po broni biologicznej ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7524 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385558
A koronawirus to nie broń biologiczna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131215
rutkow
A koronawirus to nie broń biologiczna ?
Nawet wiadomo czyja
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23820
Macie swoje typy? Wielu chcialo wmowic ze US ale ja obstawiam Chiny. Od ponad roku skupowali zloto po kazdej cenie pewnie wciaz kupuja bo tanieje a gdy firmy juz zbankrutuja skupia co sie da po kilkanascie procent wartosci sprzed wirusa. Panowie mozecie sie zgodzic lub nie ale siedze na rynkach kapitalowych od lat i mimo iz przewidzialem obecne wydarzenia wlacznie z cenami ropy i gazu nie sadzilem ze na indeksach bedzie taki wodospad. Nadchodzi kryzys jakiego dawno nie bylo a to dopiero sie rozkreca. Moze ktos pamieta, mieszkam od blisko 15 lat w Irlandii. Wczoraj podczas konferencji z szefami najwiekszych bankow minister finansow rzadu IRL zapowiedzial utrate kilkuset tysiecy miejsc pracy. Ja swoja stracilem w Niedziele juz. Ten kraj ma populacje 8 razy mniejsza niz Polska a juz wiecej zachorowan. A jesli bez pracy bedzie najwazniejszy sektor turystyczny czeka nas bieda i byc moze glod jesli swiat nie podniesie sie szybko. Wspomnijcie moje slowa za kilka miesiecy. Czeka nas 2 do 3mcy kwarantanny srednio udanej przez idiotow nie wierzacych w wirusa lub typu "ten wirus to sciema", "wirus to wirus". Czeka moze i milion zakazonych oraz tysiace zgonow. Mam nadzieje ze Panowie i Panie z SFD nie nasmiewaja sie ani z wirusa ani z dzialan podejmowanych w celu powstrzymania dalszych zakazen. Pozdrawiam i zdrowia zycze



Zmieniony przez - Amidoman w dniu 2020-03-19 10:16:22

Zmieniony przez - Amidoman w dniu 2020-03-19 10:17:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

WHEY premium