SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 514997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawia mnie postac w srodku na zdjeciu ...:) A Panowie widze majtasy kontrastowo dobrali :) pewnie dla jaj hehe

Mnie tacy ludzie fascynuja jak np. Andreas ... nasz Ojan ... daja motywacje niesamowita ... za to nalezy im sie szacunek

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-01-17 21:59:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti

A same znizki dla +50 to żadna rewelka-gra nie warta świeczki...
Lepiej sie przyłożyć do treningów i konkursów-tu jest rewelacja(np na Mr SFD-ok 1500 zł,na mistrzostwach SFD dochodziło nawet do 3000 zł)

Naprawdę nie moge zrozumieć jednego-taaakie nagrody a tak mały udział w konkursach i zawodach naszych forumowiczów...

Niepojete!!!:)

..Czesto staram sie przemycać w róznych błachych tekstach pewne wskazówki, promować pewne osoby,które znalazły odpowiednia droge ale ...odbiór jest chyba nizszy niż podprogowy...:)





mam dziwne wrażenie ,ze to było do mnie ,wiec odbilem pileczke TYLKO

TO JA PISALEM O ZNIZCE NA KARNET +50 ,ALE TYLKO DAJAC DO ZROUMIENIA WZORKOWI ILE MAM LAT ,BO SAMA ZNIZKE FAKTYCZNIE MAM W ....

z ANDREASEM TO JUZ NIE PRZESADZAJCIE PANOWIE GOSC WYGLADA CO NAJMNIEJ ZLE JAK NIE HM... .TWARZ TRAGIZM JAKIS ,NAWET DOMYSLAM SIE DLACZEGO ,ALE TO POZOSTAWMY ZNAWCOM

Zmieniony przez - chungi w dniu 2013-01-17 22:09:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juz Ojan mi się bardziej podoba he he !!!!!!!



awaria na sfd -masti i flex w akcji :)

Flex -tak syntetyk gorą to zdążyłem zauwazyc takze




Zmieniony przez - chungi w dniu 2013-01-17 22:22:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Cos jestes przeczulony na swoim tle-o tych znizkach pisałem żartobliwie i ogólnie-sam tez mam-wiadomo-bierze sie ,co daja -jak jest taniej ale to -20 zł-to naprawdę żaden szał-tak myslę...

Andreasa darze sympatia(i oczywiścia takze ojana),bo gość od najmłodszych lat wiedział czego chce i dazył w tym kierunku,podobnie jak Arnold,Columbu, Celik,Szkalak i wielu,wielu innych.
Dziś ludzie sa inni-mimo o wiele lepszych i tańszych srodków transportu,braku wiz i paszportóww wiekszości krajów Europy-przebycie czasem 100 km jest jakims niesamowitym problemem mentalnym,podobnie też jest z udziałem w jakichkolwiek zawodach....

Zawsze się śmieję,gdy o tym myslę i wyobrażam sobie dziś poczatki kariery Arnolda:
zamiast zamiast trenowac na klamotach w zimnej piwnicy dreptał by pewnie w nowoczesnej sieciowej siłowni na jakims rowerku,
zamiast jeżdzić po zawodach-wklejałby filmy na youtube
zamiast wyjechac do Niemiec,Anglii,i USA - wszedłby na jakieś forum bb i po totalnej krytyce wszyskich partii umiesnienia (no może ktoś by napisał ,ze ramiona jeszcze jako tako..)-przerzuciłby sie na ..gry komputerowe i dał sobie spokój z siłownia....:)

Po prostu-świat się zmienia a wychowanie bezstresowe wiele pozytywnych cech w człowieku niszczy-ludzie tracą ochote do maksymalnego wysiłku w jakiejkolwiek dziedzinie,racjonalizuja idee sprawiedliwej rywalizacji w sporcie poza granice absurdu-tym takze tłumaczą swoje słabze wyniki.Ale takie tłumaczenia odbieraja im chec do rywalizacji,bo sa przekonani,że tak sa lepsi.

To błedne koło i wychowywanie społeczeństwa serwilistycznego,przekonanego złudnie o swojej wysokiej wartości-by nie popaśc w kompleksy.
Taki stan przewidział Lem w swojej powieści Powrót z gwiazd i Vonnegut w powieści Śniadanie mistrzów...
I powoli fikcja staje sie rzeczywistościa..


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 566 Wiek 54 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7290
A może dla odmiany ktoś napiszę jakim dzisiaj Arnold to wrak człowieka ,ile razy i co mu przeszczepiono a żyje dzięki współczesnej medycynie i pieniądzom które głównie zarobił na aktorstwie (kulturystyka była przepustką do tej kariery).Współczesny sport wyczynowy nie ma nic wspólnego z ideałami zdrowej rywalizacji. Dla odmiany może zacznijmy pisać ilu w ostatnich latach zmarło znanych i nie znanych kulturystów i innych sportowców nie wspominając o śmiesznych blokowych pakerach którzy nawet złotówki na swoim mięsie nie zarobili a już stracili zdrowie. Ale rozumiem o tym cisza ,temat tabu o przegranych nie warto wspominać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Sport to zdrowie - bardzo chwytliwe hasło ale całkowicie kłamliwe!
Ruch to zdrowie - i to nie zawsze forsowny!
Sport to rywalizacja i dążenie do zwycięstwa. Maksymalny wysiłek - utrata zdrowia (nawet bez wspomagania).

Arnold - wcale tak źle nie wygląda! Dzięki kulturystyce osiągnął szczyty!
Pisze się o zwycięzcach! Przegranych jest zbyt wielu i nikt ich nie pamięta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
bez przesady z tym Arnoldem,ma się dobrze chłop

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Dlaczego temat tabu?
Kiedys nawet załozyłem temat-długośc życia kulturytów...-nie pamiętam dokładnie tytułu.Specjalnie się zainteresowaniem nie cieszył..

Co do zdrowia Arniego-nie jest takie złe-miał operację na sercu-zastawka uszkodzona-ale to może się każdemu przydażyc-wystarczy nie przeleżeć grypy i mieć mniej szczescia niż zazwyczaj-sport nie miał z tym nic wspólnego.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
dokładnie j.w. takie przypadłości mają miliony osób na świecie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

WHEY premium