SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 511983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52312
Po świątecznym obżarstwie raczej nie jest potrzebna motywacja ale tutaj coś ode mnie. Więcej moich filmików w kanale na YT.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679575
Mnie tam obecni PRO zawodnicy nie motywują zupełnie. Wręcz cześć z nich uważam za niepełnosprawnych i im współczuję.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
nightingal
Mnie tam obecni PRO zawodnicy nie motywują zupełnie. Wręcz cześć z nich uważam za niepełnosprawnych i im współczuję.


to fakt, przerośnięte trochę to towarzystwo jest

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679575
Szczyt kalectwa jaki widziałem to był Marcus Ruhl na masie. Jak znajdę gdzieś linka do filmu to wrzucę. Poruszał się jak w czasie rehabilitacji po ciężkim wypadku samochodowym.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodatkowo gdzieś czytałem, że non stop leciała mu krew z nosa. Jak sami nie zmienią podejścia do tego sportu to będzie tak szło w stronę "świniarni".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679575
On był tak pospinany że się poruszał jak w gorsecie ortopedycznym.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
jakby ktoś szukał BCAA i nie wiedział na co się zdecydować to tutaj jest fajne podsumowanie link
dość dobrze wypada bcaa powder hi-teca

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aminostara nie dali. 300g czystego bcaa za 39zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679575
Nie dali jeszcze paru innych dobrych cenowo, ale bezpośrednich konkurentów produktu SFD - co zresztą jest zrozumiałe. Ale jak się dobrze poszuka to można znaleźć i dobry skład i dobra cenę. Tak czy inaczej porównanie ciekawe.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
nightingal
Szczyt kalectwa jaki widziałem to był Marcus Ruhl na masie. Jak znajdę gdzieś linka do filmu to wrzucę. Poruszał się jak w czasie rehabilitacji po ciężkim wypadku samochodowym.


Na scenie łapały go skurcze, jak znajdę ten filmik to wrzucę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

Wiecej