SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 511963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Panowie-ale branie rzeczy na chłopski rozum mija się z sensem :)

Przykłady tu podane -są widziane subiektywnym okiem indywidualnego chłopa :)

Takie straganiki juz były-albo ewoluowały albo padły.

Markety są zwolnione z podatków ale muszą dużo zainwestować i zatrudniają wiele osób,do tego towary mają przeważnie tańsze- dla nas klientów jest to tak naprawdę o wiele korzystniejsze.

Podobnie z bankami-też maja duże koszty i ryzyka-swoje oddziały,zatrudnionych ludzi,rezerwy kapitałowe,i ryzyko kredytowe


Nikt prywatnie na takich zasadach by kasy nie pożyczył- nie mając tych ogromnych kosztów .

Jedynie wnerwia mnie sprzedaż za grosze dobrych przedsiębiorstw-typu huty,stocznie,kopalnie,gorzelnie itp ,bo teraz jesteśmy trochę jak 3 świat -z ręką w nocniku-liczymy się jako siła robocza a własnego pomysłu 0.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor
Zresztą dzisiaj też tak można. Wynajęcie mieszkania przez 20 lat wychodzi taniej niż spłacanie odsetek w banku. Z raty 3000 zł, na początku spłaty, około 2700 zł to odsetki, a zatem wynajmujesz mieszkanie za 1500 zł, a drugie 1500 odkładasz na zakup mieszkania i wychodzisz na tym naprawdę lepiej. Tylko musisz poczekać kilka lat.


Pomijając wszystko co napisaliście, to jest kolejny przykład, że Polska po okrągłostołowym tricku stała się jakimś batustanem. A najgorsze jest, że społeczeństwo uznało to za normę. Jak wynajmowałem mieszkanie na wyspach (3 pokojowe) płaciłem prawie tygodniówkę za miesiąc. Teraz spłacam kredyt za dom (5 pokoi, ogród, garaż - inne życie) i kosztuje mnie to dwa dni pracy.
Ps.Nie udzielam się, ale z wpisem Gwida u Xzaara zgadzam się w 100 procentach, A jak ktoś mi zarzuca teorie spiskowe, zawsze polecam lekturę 100 najbogatszych polaków do 2000 roku (później zaczęło się to trochę rozmywać). Taki mały zbieg okoliczności może, ale ponad 80% to byli oficerowie SB,UB i apartczycy PZPR, hm.....
PS2 Za komuny co roku z rodzicami spędzałem wakacje w Mielnie a po 89 roku do pełnoletności byłem z nimi dwa razy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
Panowie-ale branie rzeczy na chłopski rozum mija się z sensem :)

Przykłady tu podane -są widziane subiektywnym okiem indywidualnego chłopa :)

Takie straganiki juz były-albo ewoluowały albo padły.

Markety są zwolnione z podatków ale muszą dużo zainwestować i zatrudniają wiele osób,do tego towary mają przeważnie tańsze- dla nas klientów jest to tak naprawdę o wiele korzystniejsze.

Podobnie z bankami-też maja duże koszty i ryzyka-swoje oddziały,zatrudnionych ludzi,rezerwy kapitałowe,i ryzyko kredytowe


Nikt prywatnie na takich zasadach by kasy nie pożyczył- nie mając tych ogromnych kosztów .

Jedynie wnerwia mnie sprzedaż za grosze dobrych przedsiębiorstw-typu huty,stocznie,kopalnie,gorzelnie itp ,bo teraz jesteśmy trochę jak 3 świat -z ręką w nocniku-liczymy się jako siła robocza a własnego pomysłu 0.







Na wyspach i banki i supermarkety płaca podatki, a kredyty tańsze niż w Polsce. Da się ? Tylko u nas koniec świata wieszczą,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118772
masti
Panowie-ale branie rzeczy na chłopski rozum mija się z sensem :)

Przykłady tu podane -są widziane subiektywnym okiem indywidualnego chłopa :)
Takie straganiki juz były-albo ewoluowały albo padły.
Markety są zwolnione z podatków ale muszą dużo zainwestować i zatrudniają wiele osób,do tego towary mają przeważnie tańsze- dla nas klientów jest to tak naprawdę o wiele korzystniejsze.
Podobnie z bankami-też maja duże koszty i ryzyka-swoje oddziały,zatrudnionych ludzi,rezerwy kapitałowe,i ryzyko kredytowe
Nikt prywatnie na takich zasadach by kasy nie pożyczył- nie mając tych ogromnych kosztów .
Jedynie wnerwia mnie sprzedaż za grosze dobrych przedsiębiorstw-typu huty,stocznie,kopalnie,gorzelnie itp ,bo teraz jesteśmy trochę jak 3 świat -z ręką w nocniku-liczymy się jako siła robocza a własnego pomysłu 0.



Masti czemu ja na swojej działalności płacę 100% podatku a oni 5-10% ? czym się różnimy? jakie koszty ma bank-coś produkuje? jakie koszty ma market gdzie inwestycja budowy jest rozliczana inaczej niż remont itp? tak jak w kwiaciarni za jednego kwiatka ciętego tak naprawdę płacisz potrójną wartość bo dwa w międzyczasie wywalisz ale to jest w kosztach...
pomysłów pełno tylko problemy z patentami i wykorzystaniem w PL. mamy pełno dobrych inżynierów światowej klasy.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid


Masti czemu ja na swojej działalności płacę 100% podatku a oni 5-10% ? czym się różnimy? jakie koszty ma bank-coś produkuje? jakie koszty ma market gdzie inwestycja budowy jest rozliczana inaczej niż remont itp? tak jak w kwiaciarni za jednego kwiatka ciętego tak naprawdę płacisz potrójną wartość bo dwa w międzyczasie wywalisz ale to jest w kosztach...
pomysłów pełno tylko problemy z patentami i wykorzystaniem w PL. mamy pełno dobrych inżynierów światowej klasy.


Mamy też polityków k***y i jakieś kody które niby bronią konstytucji a tak naprawdę bronią świń oderwanych od koryta, które tak Polskę zniszczyły. Zanim w Polsce nie zaczną rządzić politycy którzy chcą dobrze dla Polski a nie robić "laskę" ameryce, niemcom, watykanowi, rosjanom i komu tam jeszcze popadnie to zawsze będzie źle. W dzisiejszych czasach patriotów się piętnuje, wyzywa od faszystów, napuszcza na nich jakieś antify, opluwa w pro niemieckim tvnie i co nie tylko. Rządy nie myślą przyszłościowo, nie rozumieją że obniżka podatków ruszy przedsiębiorczość ludzi, liczy się na ile uda się ludzi udupić w ciągu jednej kadencji, wycisnąć jak cytryny. Wiecie ile ja w UK zapłaciłem pod swoją mini działalność lokalnego "zusu"? NIC, BO MALO ZAROBIŁEM. Tu rozumieją że żeby zapłacić to muszę najpierw zarobić na siebie a w Polsce najpierw masz zarobić na darmozjada z zusu i skarbówki a jak coś Ci zostanie to Tobie, tylko pamiętaj że wpadnie kontrola ze skarbówki żeby Cię udupić i wlepić domiar, zakładają żeś ich "okradł" i będą tak długo siedzieć aż znajdą. Oczywiście nie zrobią tego w niemieckim supermarkecie tylko u pana Wacława co prowadzi warszat samochodowy i zatrudnia 5 chłopa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanslaska

...Teraz spłacam kredyt za dom (5 pokoi, ogród, garaż - inne życie) i kosztuje mnie to dwa dni pracy.
...


No offence ale albo miałeś duuuużo wkładu własnego albo zarabiasz parę łądnych tysięcy miesięcznie, albo po prostu mieszkasz w napradę złej dzielnicy
Mój dom to 3 sypialnie, 1 kibel i dwie łazienki,spora kuchnia, salon, w sumie pod 100m2, garaż, ogródek, dzielnica spokojna, płacę 460 miesięcznie kredytu (wynajem takiego domu to 800F). pracuję na to ponad tydzień, a zarabiam 1600 Funtów na rękę miesięcznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten_nowy
fanslaska

...Teraz spłacam kredyt za dom (5 pokoi, ogród, garaż - inne życie) i kosztuje mnie to dwa dni pracy.
...


No offence ale albo miałeś duuuużo wkładu własnego albo zarabiasz parę łądnych tysięcy miesięcznie, albo po prostu mieszkasz w napradę złej dzielnicy
Mój dom to 3 sypialnie, 1 kibel i dwie łazienki,spora kuchnia, salon, w sumie pod 100m2, garaż, ogródek, dzielnica spokojna, płacę 460 miesięcznie kredytu (wynajem takiego domu to 800F). pracuję na to ponad tydzień, a zarabiam 1600 Funtów na rękę miesięcznie.


Wkładu 40%, rata 4 stówki, to już tam sobie sam wylicz moje salary Dzielnica nawet nie sąsiadująca z councilami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Gwid-jak to czym? jesteś Polakiem :) a tu chodziło o ściągnięcie obcego kapitału,technologii,firm ,standardów pracy organizacji i zarządzania,tworzzenie nowych miejsc pracy dla ludzi z upadłych firm państwowych itp








Zmieniony przez - masti w dniu 2016-03-19 22:27:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Ogólnie nie można mieć pretensji do konkretnej grupy,opcji politycznej-od wolnych wyborów minęło 27 lat-to jest naprawdę dużo czasu na konkretne zmiany.

W tym czasie rządziły właściwie wszystkie liczące się opcje polityczne ,większość posłów na sejm, z największych ugrupowań też od początku było w tych sejmach,zajmowali stanowiska w rządach,kolejne partie wygrywały wybory - i co ?


Jest jak jest - każdy albo wykorzystuje otrzymaną władzę by zarobić max kasy,ustawić na dobrych miejscach pracy swoja rodzinę i / lub załatwiać jakieś swoje chore ambicje,osobiste,rodzinne sprawy,swoich rywali politycznych i prywatnych.


Ok -wejdziemy w politykę to nic z tego dobrego nie wyjdzie:

warto zajrzeć na mini konkurs w temacie Sławka i wziąć w nim udział



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Biorąc pod uwagę przewidywania naukowców dotyczących zmian ewolucyjnych człowieka-my przygotowujemy się na ekokę lodowcową




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

Wiecej