SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 513784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Towar robi swoje, ale, żeby być takim monstrum to oni muszą wrzucać w siebie spore kg jedzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fany facet(?).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130935
Całkiem poważnie! Odnośnie kulturystycznej ciąży!
Od pewnego czasu zjadam odżywkę Muscle Freak Weider i zauważyłem, że mój brzuch stał się bardziej wydęty a wydalanie odbywa się z powolnym wydzielaniem bezwonnego gazu. Jem ją wg zaleceń producenta - czyli niewiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak mi sie wlasnie wydaje lub nawet jestem pewien ze to wina wlasnie roznego rodzaju odzywek i zawartych w nich substancji dodatkowych. Sam nie stosowalem i nie stosuje wiec trudno mi stwierdzic na podst. wlasnych doswiadczen, ale z obserwacji osob, ktore uzywaja to dokladnie maja takie same brzuchy jak na tych zdjeciach powyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No nie przesadzajmy z tym negatywnym oddziaływaniem odżywek. Pewnie że się zdarza, że odżywka nie podpasuje i człowiek ma rewelacje żołądkowe, wzdęcia i inne bardzo niemiłe rzeczy. Ale jak się trafi na odpowiednią - to nie ma najmniejszej różnicy w stosunku do normalnych posiłków.

Suplementację WPC prowadzę od wielu lat.Poprzedni cały rok - w 2013 planuję kilka tygodni przerwy. Białko jest ciągle z tej samej firmy, zmieniam smaki, ewentualnie WPC zamieniam okresowo na WPI, zwykłe WPC na instant itp. Żadnych wzdęć biegunek itp. nie mam. Wręcz w momentach kiedy ścinam mocno węgle nie dokładając tłuszczy to mam objawy odwrotne.

Wyniki na ostatnim badaniu okresowym miałem książkowe.

Także nie demonizujmy suplementów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130935
Moja wypowiedź dotyczyła tylko tego jednego suplementu!
(Nie miała to być dyskredytacja suplementacji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Też mam kilka "ulubionych" supli, których nie wezmę więcej nawet jeśli ktoś mi je sprezentuje za darmo. Czasem się trafiają takie niejadalne wręcz i człowiek się czuje po połknięciu jak probówka z zestawu małego chemika - szczególnie niektóre przedtreningówki dają takie efekty.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Jak ktos nie ma pomysłu na tricepsy,chcę troche wiedzy od Adama w tym zakresie a takze dotyczących diety i innych aspektów definicji-zapraszam na film z udziałem naszych znajomych forumowiczów...








Zmieniony przez - masti w dniu 2013-03-18 13:22:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowe trendy?


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

WHEY premium