Real Madryt vol.3

Ilość wyświetleń tematu: 121630

...
Szacuny 0 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9088
Real bez formy, Real z 1 punktem w lidze ogrywa Barcelonę szkoda tylko że wymierzyli im najniższy wymiar kary. Gdyby Higuain trafił chociaż połowę tego co miał to do przerwy spokojnie byłoby 3:0. To jak Khedira przeszedł przez 4/5 graczy Barcelony i oddał strzał bezcenne. Najlepszy piłkarz świata CR7 udowodnił swoją klasę w tym meczu, mimo że jeszcze nie jest w optymalnej formie i tak zagrał o wiele lepiej od Messiego który miał przecież najdłuższe wakacje w karierze i mógł się przygotować do sezonu wyśmienicie.
...
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Wczoraj II połowę przespałem dziś obejrzałem powtórkę To co grali to jest to. Żeby przełożyło się na ligę.

Luka mógł zostać bohaterem już w pierwszym meczu
...
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
W rewanżu wiele rzeczy działo się odwrotnie niż w pierwszym meczu- pierwsza poiłowa była bardziej emocjonująca niż druga, Real wygrał , Real lepiej grał. Genialny trik Ronaldo, dawno takiego czegoś nie widziałem, przyjęcie nieco gorsze i gol na "farcie." Ładny gol Messiego i Casillas prawdopodobnie uratował Realowi Superpuchar. Szkoda, że Higuain był mało skuteczny. Valdes kiepsko, tak samo jak poprzednio.

Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Moim zdaniem Valdes i Messi byli najlepsi w ekipie Barcy. Potem długo, długo nikt.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
BPL-G Fizjoterapeuta
Real bardzo duze postepy robi pod wodza Mou widac to po spotkaniach z Barca , MU jak przegral 1 final LM z Barca to w 2 wygladalo to praktycznie tak samo natomiast Real jest równorzędnym rywalem teraz dla Barcy

a jeszcze niedawno 5:0 na CN, a byl to wp****** niesamowity nawet wygrana MU z Arsenalem 8:2 czy przegrana z City 1:6 nie mogla sie do tego rownac biorac pod uwage przebieg meczu Real wygladal wtedy jak zagubione dzieci to jak teraz wyglada ta druzyna (i nie chodzi o wczorajszy mecz) tylko juz z 5-6 ostatnich pokazuje jaki postep zrobila za Jose