SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Co wy tak Ozila sie uczepiliscie imo jak na niego i tak dobrze wypadl , w dodatku wazna asysta na 2;2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra, dobra... Florentino poprawia stosunki z prezesami Atletico nie bez powodu
Kiedyś ten rasowy napastnik nadejdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
No Benzema się nie popisał Niby remis na wyjeździe nie jest tragedią ale to chyba jednak Real bardziej potrzebował zwycięstwa, bo te osiem punktów będzie ciążyć.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
duzo kolejek jest jeszcze a barca tez tyle wygranych pod rzad ciagle nie bedzie miala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Real też jeszcze coś zgubi

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-10-07 23:50:48

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Mourinho zapytany o tą sytuację, powiedział: 'Madryt to klub szlachecki i nie można mówić o niepodyktowanych karnych. To jest filozofia klubu i mam za zadanie ją szanować'.

Jak to przeczytałem to niemal z krzesła spadłem,gość potrafił z przygotowaną listą błędów sędziego na niekorzyść Realu wbić na konferencje i ją czytać czy też słynne "porque" ,a teraz wyjeżdża z takim tekstem.No chyba że Real stał się klubem szlacheckim od tego sezonu,to w takim razie zwracam honor)




porque?





Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-10-08 17:55:07

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Tyle lat śledzisz rozgrywki piłkarskie i kariere samego Mou i ciagle się zastanawiasz? Post dobry do dyskusji w temacie o Barcelonie.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Nad niczym się nie zastanawiam,bo nie mam nad czym tu się zastanawiać .Po prostu takie słowa w ustach Jose max mnie śmieszą

Post dobry do dyskusji w temacie o Barcelonie.
Porque?%)

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-10-08 20:36:23

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Mnie bardziej rozśmieszyły wczorajsze słowa Pepe
Mou jak na siebie wyjątkowo spokojnie. Pewnie, gdyby przewaga Barcy była mniejsza to znowu szukałby dymu.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Na słowa Pepe bardzo podobała mi się odpowiedź Tito za którą ma u mnie +. Zareagował tak jak powinien a nie jak Pep przy całym szacunku do niego gdy pluto udawał że pada daszcz

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-10-08 21:19:41

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium