SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
MU raczej bez szans w rewanżu, ale Atletico myślę, że może sprawić niespodziankę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
oj wątpie w awans atletico jest best szans jak Man UTd.

Real Madryt- Real Sociedad 4:0
gole.44'Illara, 66'Bale, 85'Pepe, 88'Morata

podobno real zainteresował się Rakitić'em,wydaje mi się że do byłby dobry transfer.

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2014-04-06 08:58:36

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Wg. mnie Illara cichy bohater meczu Najpierw zablokował strzał, który mógł się skończyć golem, a następnie sam trafił bramkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Rakitic to raczej plotka. Nie ma miejsca dla Isco w pierwszym składzie,a co dopiero dla Rakitica.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
Isco stracił miejsce w pierwszym składzie ze względu na słabszą formę, rakitic też byłby zmiennikiem,wydaje mi się że potrzebują solidnego zmiennika.

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2014-04-06 19:02:38

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Hehehe nie ma jak dobry mecz przed spaniem :DDD
Real przez 90 minut pisał podręcznik pod tytułem "Jak nie grać z przewagą 3 bramek". Dziękujmy, że pan z numerem 10 na koszulce BvB grał dzisiaj z nami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
dramat z tym Realem, zj**ali mi kupon... dobrze, że awans ale mecz porażka. Generalnie nie ważne kto wygra, ważne, że TVP Borussia Dortmund przegrywa.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Meczu nie widziałem, ale odnośnie transferu Bale'a to tak jak pisałem przed sezonem - lepiej byłoby wydać te pieniadze za Walijczyka na duet Suarez & Reus.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Benzema i Bale porażka. Obrona to samo. Jedynie Modrić klasa. Gdyby Mhitarian strzelił tą sete w 2 połowie to by było ciekawie.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
lepiej byłoby wydać te pieniadze za Walijczyka na duet Suarez & Reus.
ciężko się nie zgodzić bale błyszczy przeważnie w meczach ze słabymi drużynami chyba że będzie jak modricem w drugim sezonie zacznie grać kapitalnie tak czy inaczej około 100 mln za bale to było grube przegięcie.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium