SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
imo Robert lepszy od Karima a my oceniamy za bardzo przez przymat reprezentacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wszyscy mówili, że Drewninho gra tak słabo w reprze, bo albo nie motywuje się na kadrę albo ma słabych partnerów. No ale jak ma w spotkaniu z Anglią dwie setki i obie marnuje, to czyja to wina? Słabych partnerów, czy jego?

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2013-11-24 20:09:27

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jego ale z gdyby pochodzil np. z Gruzji i nie ogladalbys tego meczu to wiedzialbys tylko ze ma slaby bilans w reprezentacji jak wielu zawodnikow z slabszych kadr a bardziej w glowie siedzialoby to ze strzelil w dwoch poprzednich sezonach ponad 20 bram w lidze niemieckiej , ze w LM mial 10 i tytul vice krola strzelcow podobnie jak w niemieckiej, ze strzelil 4 gole w polfinale LM Realowi i ze teraz jest na czele tej klasyfikacji strzelcow niemickiej ligi, ze jest w dobrym wieku dla pilkarza i ma wiele lat do grania na najwyzszym poziomie , ze przejdzie za grosze badz za darmo itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No ale widziałem mecze Naszej repry i nieporadność Drewninho, więc to też rzutuje na jego ocenę. Co innego patrzeć na jego grę tylko i wyłącznie przez pryzmat gry w Dortmundzie, a co innego patrzeć na jego grę jako całość. Dlatego uważam, że Perez nie powinien wybierać się na łowy po Drewninho, tylko naradzić się z Carlo i ściągnąć napastnika, który byłby gwarantem bramek dla Realu i który zarówno w klubie jak i w reprze gra na tym samym poziomie - akurat Real na kasę nigdy nie zwracał uwagi, więc lepiej zapłacić więcej i dostać zawodnika jakiego poszukuje się, niż iść po taniości i brać kogoś niezbyt pewnego - jeden Karim wystarczy.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
50 melonów i może Dracula z Liverpoolu by doszedł, a to obecnie najwyższa półka napastników wraz z Aguero i van Persiem.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Odpaliłem mecz, bo chciałem pooglądać grę Casemiro i Jese, a dzięki Ramosowi już mogę meczu nie oglądać. Nonszalancja w grze Ramosa mnie przeraża.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Tak na chwilę włączyłem i obrona Galaty na poziomie Naszej rep. )))

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Chyba gorzej, bo nawet Arbeloa strzelił, a mógł nawet 3

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Nie widziałem przeciwnika w dzisiejszym meczu. Szkoda, że Ancelotti nie dał też pograć Casemiro.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J/w + od siebie dodam: Di maria i Isco chyba nie widzą na boisku Bale.
Di Maria strasznie irytował - za każdym razem strzał lub głupia wrzutka przeważnie a'la strzał.
Isco z kolei no ładnie ale przesadza z tymi indywidualnymi akcjami. Wielokrotnie mógł podać i byłoby więcej pożytku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium