SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Dopiero teraz zdałem sobie sprawę jak fatalne było to niefortunne zderzenie z Casillasem . Nie dość, że dostał wstrząsu mózgu, to w "Piłce Nożnej" przeczytałem, że jak go lekarze w szatni ocucili ten powiedział- Nazywam się Pablo, co ja tu do cholery robię? . Jako kibic Realu Madryt życzę mu powrotu do formy psychicznej po tym pechowym zderzeniu. Jak dla mnie nie ma się tu z czego śmiać, ale już przeczytałem różne złośliwe komentarze na ten temat autorstwa kibiców Barcelony.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Po co czytałeś "Piłkę nożną" jak na rm.pl pisali o tym dzień po tym zdarzeniu?


Jako kibic Realu Madryt życzę mu powrotu do formy psychicznej po tym pechowym zderzeniu
Dla Pepe chyba nie ma ratunku w tej kwestii

Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2012-08-28 22:01:49

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525

A gdybyś nie był fanem Realu to nie życzył byś mu powrotu do zdrowia?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
W kadrze na Barcelonę znaleźli się wszyscy zawodnicy (oprócz Carvalho, ale ten już grać nie będzie na 99%). Do składu wracają Pepe i Kaka. Co do Brazylijczyka, raczej zostanie na Bernabeu, ponieważ Milan nie zamierza kontynuować negocjacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Czekamy też na debiut Luki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Terapia szokowa

Jest kryzys, jest Diego Torres. W przypadku Realu Madryt to już synonim. W nocy opublikowaliśmy artykuł Marki o rozmowie Mou z drużyną, gdzie "panował optymistyczny i spokojny ton". Dziennikarz El País twierdzi, że było zupełnie inaczej. "Mało rozmawiali o piłce, więcej przeklinali".

Torres pisze, że tym razem nie było grilla, jak rok temu przy "kryzysie" po starciach z Racingiem i Levante, a zwykła rozmowa. Mourinho trzymał się swoich racji i "okazał gotowość do starcia, przede wszystkim z Hiszpanami". Portugalczyk miał zarzucić graczom brak koncentracji i lenistwo, a także obwinił ich w całości o wyniki z Valencią i Getafe. Chciał też wymusić na nich samokrytykę.

Podobno odpowiedział Casillas. "Tutaj pierwszym do samokrytyki powinieneś być ty za to, co robisz na boisku i poza nim". Kapitan przyznał się do słabej gry, ale powiedział Mourinho, żeby powstrzymał się z publiczną krytyką drużyny i zawodników. "To był ostatni raz", miał krzyknąć Hiszpan. Co na to Mou? "Jesteście zarozumiali", miał z kolei wykrzyczeć trener. Zarzucił drużynie próżność i przeciętność. "Ja i moi koledzy wygraliśmy wiele trofeów, bo pokazywaliśmy, że zawsze chcemy więcej", odpowiedział z kolei Casillas. Według świadka, Mou stwierdził: "Wielcy mistrzowie, nic nie można powiedzieć".

Taktyka? Ramos miał przyznać się do błędu w kryciu przy pierwszej bramce, ale zaatakował też Mourinho. "Są momenty w meczu, gdy popełniamy błędy. Na nieszczęście mój skończył się bramką. Ale w czwartek w Barcelonie przy bramce Pedro był błąd, a ty zamiast wskazać winnego, to usprawiedliwiłeś go i oskarżyłeś sędziego. Dlaczego mnie sprzedałeś? Dlaczego masz protegowanych, a innych zawsze oskarżasz publicznie?". Torres oczywiście pisze, że chodzi o Coentrão i to, że zamiast łapać Pedro na spalonego, gonił Hiszpana.

"Mourinho był daleki od ugody, był wręcz groźny. Odmówił wzięcia na siebie odpowiedzialności", pisze dziennikarz. "Zobaczymy czy ta terapia szokowa dzisiaj coś da, chociaż będzie to tylko pierwsza wygrana nad Barceloną na Bernabéu w ciągu ostatnich czterech lat".



Jak zwykle wszyscy są winny tylko nie on.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Ciekawe czy to prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Coś w tym jest,bo ja nigdy nie słyszałem by krytykował jakiegoś Portugalczyka natomiast Arbeloe,Alonso czy Khedire itd. tak.Zresztą nie od dziś pisze się o podziale w szatni na Hiszpanów i Portugalczyków.

Coentrão zawieszony na cztery mecze

Komitet Rozgrywek ukarał Fábio Coentrão zawieszeniem na cztery mecze. Przypomnijmy, że Pérez Lasa zapisał w protokole, iż Portugalczyk nazwał go "sku**ysynem", chociaż Mourinho stwierdził, iż nikt z ławki Królewskich nie usłyszał takiego określenia. Obrońca zacznie wypełniać karę od dzisiaj we wszystkich "hiszpańskich" rozgrywkach, więc na pewno nie zobaczymy go w starciu z Barceloną. Warto dodać, że na dwa mecze został zawieszony trener Barcelony Vilanova [tylko w Lidze, usiądzie dzisiaj na ławce na Bernabéu], a na cztery gracz Osasuny Patxi Puñal.


Brawo,kolejna jak że fantastyczna decyzja władz ligi.Tito za protestowanie wyłapuje 2 spotkania a koncentrat tylko 4 za nazwanie sędziego sk***ysynem(na ten przykład w Anglii Suarez wyłapał 8+kara finansowa za wyzwiska na tle rasowym)

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-08-29 15:21:52

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Gdzie atak na tle rasowym do zwyzywania sędziego? Dobra decyzja władz ligi i obaj dostali współmiernie do tego co zrobili.

A terapia szokowa mi się podoba. Do Ramosa co prawda nie miałbym większych uwag, ale do CR, Coentrao, Ozila, Higuaina, Benzemy i Casillasa jak najbardziej trener powinien mieć słuszne pretensje za ostatnie występy. Jeśli to oczywiście prawda, bo wierząc we wszystko co się czyta to Guardiola jest wielkim filozofem, który uważa, że wymyślił futbol.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
a nie wymyslil ? Jak nie wielki Pep to kto ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium