SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Perezowi zabraknie? Nie żartuj. Poza tym jak ktoś proponuje Falcao klubowi, gdzie napastnika rasowego brak, to niezależnie od tego jaki transfer inny robimy, to trzeba korzystać z takich ofert. No ale ok, Bale będzie dla Madrytu lekiem na całe zło.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Illara + Isco = 60 mln, Bale = 100 mln, Casemiro - 6 mln, Carvajal - 7 mln (?). Jak dobrze liczę to daje jakieś 173 mln - czyli tyle, ile wydano kilka lat temu na duet Ronaldo/Kaka. Jeśli mówisz, że Perez mógłby dołożyć 40/50 mln i nie obciążyło by to kasy klubu (przy problemach Realu z długami + znacznie mniejszej medialności Falcao) to wybacz, ale Ty żartujesz. Gdybym chciał kontynuować z Tobą dyskusję to zapytałbym co robił Falcao przez ostatnie kilka miesięcy gry, bo raczej nie błyszczał - ale pewnie, Gareth niszczący Van Persiego, Rooneya i Suareza w bezpośrednich meczach to typowy średniak, dziwię się, że Perez mając Di Marię w takiej formie jak pokazuje dzisiaj (ah, tyle setek w jednym meczu niewykorzystanych dawno nie widziałem) chce w ogóle takiego noskilla ściągać, oj dziwię się ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Czy Bale jest aż tak potrzebny? Ustawienie LS Ronaldo, SPO Isco ktory wlasnie strzelił bramkę, PS Ozil i kupienie dobrego napastnika (nie zaprzeczam że Morata nie jest bardzo utalentowany, ale i tak teraz gra Benzema w przeciętnej formie)
jest chyba lepszą opcją niż tyle kasy za Bejla




Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2013-08-18 22:46:47

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jakbyś erde nie zauważył, to już od jakiegoś czasu w tym temacie używam sporo ironii, sarkazmu i dużo żartów.

Na poważnie - Real wygrał 2:1, ale inauguracja sezonu wypadła bardzo blado. CR słabo, Isco klasa, dobry transfer.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Bloonder
kupienie dobrego napastnika
Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2013-08-18 22:46:47


Za 100 mln masz Bale - 24 lata - świetny napastnik w mega formie + medialność
Za 50/60 mln masz Falcao, tak promowanego przez Was - 28 lat + słaba forma w ostatnich miesiącach + nikła medialność co pokazał w Atleticu i co wynika z braku większych kontraktów reklamowych.
Pewnie - Falcao jest w tej sytuacji lepszą opcją, pewnie ;)
Suarez? Nie do wyjęcia, Cavani? - formę zgubił prędzej niż Falcao, Ibra - nie do wyjęcia, RvP - nie do wyjęcia, ale pewnie, oby nie Gareth! ;)
Jakbyś Pippo nie zauważył, to wyłapuję Twoją ironię - bo do sarkazmu to jeszcze daleko ;)

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-08-18 22:57:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Cavani raczej nie do wyjęcia, Ibra już prędzej, jednak jeśli powołujesz się na wiek to Zlatan jest już trochę po trzydziestce.
to samo RvP.
Ale Bale nie jest taką klasyczną 9, która jest potrzebna w Realu, raczej taką fałszywą , więc nie ma porównania jego z tymi co wymieniłeś

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Dałem przykłady zawodników, których można porównać (bądź można było to zrobić) z formą kilka miesięcy temu. Zresztą Ibra, czy RvP to gwarancja, nawet mimo wieku i zrozumiałbym gdybyście naciskali właśnie na nich, ewentualnie Suareza. Bloonder, w sumie to dobrze napisałeś, porównywanie Bale z tymi zawodnikami jest w tej chwili nie na miejscu, stąd uważam ten transfer za niezbędny ;)

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-08-18 23:08:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Ciekawe jak Ancelotti wytłumaczy brak Casillasa. Pewnie Mou dzwonił i kazał go posadzić

Oglądałem kawałek meczu i trochę się obawiam, że zostanie ograniczona efektywność w wykorzystaniu CRa, która może się okazać zgubna dla drużyny. Isco dobre zawody.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Di Marzio poinformował, że Bale jest już w Realu Madryt - 93 mln euro.

Dla "entuzjastów" transferu walijczyka do Realu Madryt polecam filmik z bramkami z tego sezonu.



Jest w bardzo zbliżonej formie do tej, którą prezentował CR, gdy przechodził do Realu - a argument o złotych piłkach za sezon nie przekonuje, bo gdyby Bale grał w ManU, albo przynajmniej w średniaku z LM, czy LE to cały świat dzisiaj nie mówiłby o Falcao, Cavanim - ale zarówno o Suarezie jak i Garethie. Oby news z góry okazał się prawdą, bo po pierwszej kolejce widać, że nie do końca wszystko gra po lewej stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
ale Ronaldo gra dalej i jeszcze pogra, po co więc drugi "CR7"? lepszy interes ubije tu Tottenham, ale to tylko moje zdanie.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium