SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Jak tylko myślę, że ktoś dał Realowi 37 mln za Igłę to dziękuje Bogu, jako kibic Realu. To ten sam człowiek który mógł w pierwszym meczu superpucharu Hiszpanii strzelić barcelonie 7 bramek z setek - strzelił jedną i tylko dlatego, że Valdesowi się nogi poplątały - prawdziwy Madridista z pewnością, ale w żadnym wypadku to nie jest poziom Realu Madryt. Illara grał ostatni mecz z lekką kontuzją, poczekajmy jeszcze z jego oceną, chociaż za taką niepewność ponad 30 mln to gruba przesada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Ok, trzy sparingi za nami (2 wygrane i remis) i chyba już widać co Carlo będzie chciał robić. Duża wymienność pozycji w ataku pozycyjnym, szybkie podania przed polem karnym i dogranie na wbiegającego bocznego obrońcę :D Parę razy to wyszło nawet fajnie, ale widać, że to jeszcze nie jest to.

No i nie wiadomo co z tym Ronaldo. Ciężko będzie mu w takim ustawieniu miejsce znaleźć, bo teraz gra bliżej środka i ewidentnie się tam dusi.

Zmieniony przez - szymon1235 w dniu 2013-07-28 09:56:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
60 mln euro plus dwaj piłkarze za Bale'a?


Hiszpańska prasa podaje sensacyjne doniesienia w sprawie przyszłości Garetha Bale'a. Real Madryt jest zdeterminowany, aby sprowadzić Walijczyka, dlatego Królewscy przygotowali dosyć sensacyjną ofertę.




Władze Tottenhamu Hotspur robią wszystko, aby zatrzymać u siebie Bale'a. Za Walijczyka wpłynęła oferta z Realu w wysokości 100 milionów euro, ale została bez zastanowienia odrzucona. Sam zainteresowany jest poirytowany całą sytuację.
Real jednak nie poddaje się w staraniach o Walijczyka, dlatego przygotowana została nowa oferta. Królewscy chcą zapłacić za 24-letniego piłkarza 60 milionów euro oraz oddać do Londynu Angela Di Marię oraz Fabio Coentrao. Obydwaj piłkarze mieliby pewne miejsce w wyjściowym składzie Kogutów.

Czy jednak taka oferta przekona Tottenham Hotspur? Angielski klub jest w stanie sprzedać swoją największą gwiazdę, ale za... 120 milionów euro.

Jeśli to prawda to imo Tottki zrobią duży błąd, jeśli odrzucą ofertę

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Perez upadł na głowę. Niech biorą Suareza.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Di Maria od 1,5 sezonu to cień Aniołka sprzed 2 lat. Coentrao wprost w wywiadach mówi, że chce odejść, więc dla mnie jakby zniżyć stawkę do 40 mln to nie byłaby zła opcja. Szczególnie, że gdy przyjdzie Bale to Di Maria może Castilli pomagać w obecnej formie, a nie pchać się do pierwszego składu, szczególnie w kontekście obecności Isco i "drzewka" Ancelottiego, bo formalnymi skrzydłowymi to Carlo nigdy nie grał w karierze chyba nawet ;) Jeżeli Bale będzie grał tak jak przez ostatnie 3 sezony to może on przebić Messiego, czy CR7, zdecydowanie najbardziej wszechstronny piłkarz (jeśli chodzi o pozycje) jakiego w życiu oglądałem - będzie trzeba zagra na lewej obronie, będzie trzeba pogoni rywali na skrzydłach, i w końcu - będzie trzeba zastąpi Benzeme, bo wydaje mi się, że ten wczorajszy gol to jaskółka, która Decimy nie uczyni ;)

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-07-28 15:32:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Bale w Realu? Ok, ale nie za taką ofertę, o której wspomniano w artykule wrzuconym przez Bloondera.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
BBC dzisiaj podało, że Tottenham odrzucił ofertę Realu - 98,5 mln euro.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Perez chyba się zagotował, albo w deklu mu się przegrzało, że tyle chce dać za Bale'a, co on kvrwa jest jakiś batman?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Bale w tej chwili potrzebuje jedynie klubu i gry w Lidze Mistrzów, by przewyższyć w jeden sezon poziom CR7 i Messiego - a w 98,5 mln ciężko mi uwierzyć - Perez nie jest idiotą, by denerwować CRa - to mój ulubiony obecnie piłkarz, ale nie oszukujmy się, może mu się zagotować we łbie, jeśli miano najdroższego zostanie mu zabrane, w szczególności przez kolegę z klubu, współpracy by na pewno między nimi nie było ;)
Wracając jednak do kwoty i sytuacją CRa - Perez negocjuje kontrakt z Ronaldo, co nie jest tajemnicą, jeżeli da mu 13/14 mln za sezon to z drugiej strony jednak to będzie wyznacznikiem prestiżu, klasy? bo nawet nie wiem jak to nazwać. A wydatek 98,5 mln euro za Bale to podejrzewam jedna wizyta w Chinach, nie licząc już nawet koszulek, kontraktów itd. Nie zapominajmy, że Perez to przede wszystkim osoba niezwykle ogarnięta w branży i doskonale wie na co klub w danej chwili może sobie pozwolić.

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-07-29 19:47:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
o czym Ty piszesz jedna wizyta w Chinach 100 mln euro ?

u Pereza mnie nic nie zdziwi szczegolnie jak za tego malolata z Saragossy dal blisko 40 mln euro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium