SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Real się po raz kolejny popisał... .Całe szczęście że to z Atletico,zagramy w SPH.Przynajmniej nie pozostanie niesmak po owym dwumeczu.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Brudny mecz z obu stron, ale mój ulubieniec w okularach ze studia oczywiście tylko najeżdżał na Real

Real zrobił za mało i widać te zgrzyty w szatni. Mecz moim zdaniem i tak był warty uwagi.

Rzeczywistość jest przykra. Real bez trofeum w tym sezonie i co najgorsze z dużymi problemami wewnętrznymi. Kilku piłkarzy zawiodło i na pewno będzie dokonana analiza i wyciągnięte wnioski po sezonie.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cris Thug
Real się po raz kolejny popisał... .Całe szczęście że to z Atletico,zagramy w SPH.Przynajmniej nie pozostanie niesmak po owym dwumeczu.

Nie prowokuj bo pewnie nawet tego meczu nie oglądałeś.
Idź być fanem Barcy gdzie indziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Podobnie jak w meczu o puchar Ligi Europy - lepszy zespół przegrał. Po tych szansach, słupkach i wybiciach z linii wiedziałem że już tego nie wygrają. Gratulację dla Atletico za walkę.

Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2013-05-18 12:26:55

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Zabraklo nam troche szczescia i tyle
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pippo za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Co prawda nie jest to mój dział, ale dostałeś już ostrzeżenie od moderatora tego działu, widocznie nic nie dociera. Banicja.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2013-05-18 14:39:27

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Nie prowokuj bo pewnie nawet tego meczu nie oglądałeś.
Nie prowokuje,bo daleko mi do tak beznadziejnych zagrywek,po prostu pisze jak odebrałem,całokształt twórczości Realu od kibiców na trybunach(uderzenie Courtoisa czymś w głowe) ,ławkę (Mou za fiko nie poleciał do szatni) po akcje po meczu itd..No ale to wszystko winna ,"dziwek z atletico".A mecz oczywiście oglądałem,bo inaczej nie wypowiadał bym się na temat tego meczu.


Idź być fanem Barcy gdzie indziej.

A kim Ty jesteś by mówić mi,co mam robić?.W dodatku tekstem z jakiś memów czy tam innego dziadostwa,dla gimnazjalistów...

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-05-18 17:17:34

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dalszy ciąg tej dyskusji zróbcie sobie na pw, a nie w tym temacie.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Szkoda ze wytykasz tylko Real , nie rozumie tej twojej nienawisci do realu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium