SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
2:0 z Malagą.

Było na pewno dużo lepiej niż ostatnio, co powinno cieszyć wszystkich. Zaimponowali mi dziś najbardziej Carvajal, Morata i Illara :D Ten pierwszy mega aktywny, świetna współpraca z Angelem, Morata pokazał co to znaczy drużyna z aktywnym napastnikiem (Benz, bój się), a Asier przypominał mi dziś momentami Xabiego.
Na plus również Khedira, Marcelo i Jese, który zagrał bardzo krótko :D

Ogólnie mecz na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
I na co komu ten Benzema

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
2:1 z Juve.

Zaczęliśmy bardzo dobrze, ale niestety z czasem gra była coraz gorsza. Od czerwonej kartki Chielliniego było już strasznie. Włosi się cofnęli, oddali nam pole gry i przy okazji pokazali, jak dużo nam jeszcze brakuje do dobrego prowadzenia gry w ataku pozycyjnym. Na razie liczymy na błyski geniuszu piłkarzy, nie widać schematów rozgrywania ataku, co mnie zaczyna trochę martwić. Można mówić, że to dopiero początek pracy Carlo, ale jednak te parę miesięcy trochę już tu siedzi, a ja nie widzę na razie ani cienia pomysłu na grę.

A, no i słabe zmiany. Isco gdzieś zgubił formę z początku sezonu, a Bale to na razie... no, nie będę mówił co, bo chyba każdy widzi. Morata nawet nawet, jest dużo aktywniejszy od Benzemy.

Co do nowych zawodników, sprowadzonych w letnim okienku, zawsze będę zdania, żebyśmy poczekali z ocenami co najmniej do wiosny. Wiadomo, czas na adaptację itd.

Czas na Barcę! :D

Zmieniony przez - szymon1235 w dniu 2013-10-23 22:44:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
słaby mecz

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Vidal z Neymarem bedzie rywalizowal w tym roku o Oscara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
heheh dobre. Oglądając to już wiedziałem że będą z tego gify. Faul trawy na Vidalu i wskazanie palcem na będącego metr dalej zawodnika Realu

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Benzema przeżywa apogeum braku formy. Jego wczorajsze wyczyny to już kompletne dno.

Z Bale'm radzę się wstrzymać bo w styczniu tego roku najgorszym transferem został okrzyknięty...kto?
Modrić.
A teraz jak wyglądałaby gra w środku bez Modrića? Beznadziejnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No ale nikt się nie spodziewał, że sprzedadzą Ozila, to i zmiana trenera otworzyły Modriciowi drogę do dużych minut, które póki co solidnie wykorzystuje.
Mecz taki chvjowy, że będąc w pubie wstydziłem się, że jestem kibicem Królewskich...jak można grać z przewagą zawodnika i nie wykorzystać tego? Karim to wczorajszą zmarnowaną setką potwierdził tylko, że nadaje się do odstrzału.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
on juz tyle razy potwierdzil ze mozna podejrzewac nawet ze chce wymusic transfer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Coś mi się wydaje, ze Papa przyjdzie z ofertą za Benzyne

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium