SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nie mam zamiaru dawać Ci bana, to nie mój cyrk i nie moje małpy, ale już były niedawno w tym temacie dyskusje poniżej pewnego poziomu, więc nie rozumiem po co chcesz wracać do tego? Ikera po ludzku mi szkoda, ale sam sobie winien, wyraźnie pogubił się będąc w związku z tą gwiazdką tv i trochę zatracił priorytety w życiu.

Zizou powinien je_nąć Karima korkami w łeb, może jakaś klepka mu zaskoczy i zacznie grać tak, jak grał przed przyjściem do Madrytu...

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2013-09-22 23:02:16

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra; nie było tematu. Ale do błędu się nie przyznam bo nadal niesłusznie na mnie najechał. EOT.

Co do Benzemy - mnie zadowoli forma z sezonu 11/12 gdzie strzelił 35 bramek we wszystkich rozgrywkach. Po tamtym sezonie byłem pełen optymizmu tym bardziej, że grał na pół z Higuainem. Ale od tamtego sezonu jego forma już nie rośnie.

Obecnie realnie do wyciągnięcia są: Robert, Dzeko i Mandzukic. Z tym, że Mandzukic i Robert są zależni od siebie. Jesli Robert do Bayernu to Mandzukic przy jego temperamencie jest do wyciagniecia; jesli Robert z kolei nie bedzie chciany w Bayernie to Perez na pewno o nim pomyśli. Dzeko ma zbyt duza konkurencje i zbyt mało szans do gry a napastnikiem jako typową 9 jest lepszym niż Benzema na chwile obecną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Dyskusja jak najbardziej tak,ale z zachowaniem "kultury".Bo ostatnio wiadomo w jaką to strone wszystko poszło.Ten "no-name" jak go nazwałeś wyłapał bana(powinien Mu się już skończyć,chyba że Mu Banan przedłużył).. Dlatego "proszę",o normalną rozmowę,bez bezsensownej kłótni,prowokacji

Nie wiem jak Igła prezentuje się w Napoli, ale patrząc po czystych statach to Real chyba nie tego napastnika co trzeba pchnął

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Higuain w sumie wykorzystuje to co ma. Taka typowa 9. Z tym, że w Realu chyba nie znosił presji - w Napoli presja mniejsza + uwielbienie kibiców więc może być mu lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
^Dokładnie, Gonzalo nie ogarniał presji wielkich spotkań i każdy to widział, ślepy zauważyłby to po tych ostatnich latach...

Co do napastnika, to zostawmy w spokoju "króla Dortmundu", niech sobie w Niemczech strzela. Falcao lub Suarez - któryś z nich ma ponoć trafić do Madrytu w zimowym okienku. Myślałem, że Perez zrobi taki transfer już w letnim okienku, ale widocznie lubi ryzyko i bez obaw o przegranie ligi już przed zimą podszedł do tematu...

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2013-09-22 23:22:56

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie oszukujmy się - Falcao nie trafi do Madrytu. Nie idzie mu źle w A$ Monaco i raczej go już nie wyciągną.
Suarez jest z kolei ciekawy ponieważ to nie jest typowa 9. To ktoś grający za Napastnikiem ( W Liverpoolu gra za Sturridgem) więc nie wiem czy jest sens go kupować... jest już Isco i Bale.
Król Dortmundu mimo gry w reprezentacji nie jest zły. Jest typową 9 z umiejetnością asystowania. Wszystko się okaże w przyszłym okienku.
Choć ja osobiście jestem tez cichym fanem temperamentu Mandzukicia. Nigdy nie odpuszcza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Całkiem możliwe jest tak jak piszecie,ale ja osobiście wole (pomijając już te aspekty czysto sportowe) bardziej Igłę o Benzemy

Ja widział bym Dzeko w Realu, imo świetny napastnik który w City tylko się marnuje grzejąc ławę...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też tak uważam. Wysoki, typowa 9. Wykończenie całkiem całkiem.
Moje typy na przyszły sezon: Robercik/Mandzukic/Dzeko.

Z mało prawdopodobnych zależnych od wyników sezonie to: Jackson Martinez/Luis Muriel/Wilfred Bony (ten to już wgl. słabo ale silny murzyn. taki trochę Adebayor) .
Ale przed nimi daleka droga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Suarez dopiero teraz zaczął grać za Sturridgem, całkiem od niedawna. Tak to on był pierwszą 9tką Liverpoolu.

Jeśli chodzi o Gonzo to jest to napastnik, na którego trzeba grać, a w Realu jest Ronaldo, który swoje strzelić musi. W Neapolu nawet ich największa gwizada - Hamsik grają na Higuaina.

Ja jestem za Suarezem.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Suarez to grał tak mieszanie ale często właśnie grał za napastnikiem.
IMO Suarez to dobra opcja - ale też innych wykluczyć nie można.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium