SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525


Zlatan Ibrahimović, obecnie zawodnik PSG, znów zaskoczył swoją wypowiedzią, którą niefortunnie wychwyciły media w czwartek, włącznie z dziennikiem Olé.

Szwed najpierw szarżował przeciwko Leo Messiemu, czterokrotnemu zdobywcy Złotej Piłki: "Może mieć cztery Złote Piłki, ale ja przynajmniej mogę kupować czekoladę z automatu bez podstawiania sobie pudełka pod stopy".

Nie myśląc dwa razy, Ibrahimović wspomniał także o Cristiano Ronaldo: "Nie zasłużył na miejsce w finałowej trójce, istnieje przynajmniej dziesięciu piłkarzy lepszych od niego". Zlatan, śmiejąc się z portugalskiego napastnika Realu Madryt, dodał że "jest on uprzywilejowany, zawsze sadzany do nagrody w pierwszym rzędzie razem z Messim".


Ostro pojechał

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Krowa która dużo ryczy mało mleka daje - vide wczorajszy mecz PSG i postawa Zlatana.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
jeden mecz naprawdę odwraca wszystko do góry nogami

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Ciekaw jestem jak będzie sie prezentowała ofensywa bez Kristianu no i w jakiej formie będzie Albiol

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Ciekawe jak zagra Higuain , osasuna mu wyjatkowo lezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
mogliby wygrać, bo po 2-3 latach przerwy od bukmacherki mam ich na kuponie

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2013-01-12 19:56:59

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608


"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Dobry skecz .

Mecz bez szału.Całe szczęście że nie postawiłem u buka nic(choć kurs zachęcał do tego).Real w słabej formie,brak Kristianu i podstawowych oś + trudny teren zwiastował strate pkt. przez Królewskich

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Wiedziałem, żeby nie oglądać tego meczu. Kaka najlepszy. Jak już dostanie szansę to pogra chwilę i wyleci za kartki

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
susik wraca do bukmacherki = Real remisuje z ostatnim zespołem z tabeli

United!! United!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium