SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
A ja bym kupił jednego napastnika, który jest w formie, do niego dołączyć Morate na pewno, Jese i zobaczymy co by z tego było.Bo jeśli Igła odejdzie, Benzema będzie bez formy, a młodzi sobie jeszcze nie poradzą to co będzie ?

Suarez/Cavani/Rooney coś tam ostatnio jeszcze O Ibrze czytałem...Każdy myślę, że się nada, nie patrzmy kogo lubimy, kogo nie.Ważne, żeby była skuteczność, bo jak jest skuteczność to wyniki i puchary :)

Poza tym zobaczymy co tam Carlo wymyśli :)

Zmieniony przez - b1501 w dniu 2013-07-03 16:35:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
liczysz po ostatnich dwóch sezonach jeszcze na Igłę? W superpucharze, na początku zeszłego sezonu miał szansę strzelić Barcelonie co najmniej (liczę sytuację tylko i wyłącznie stu procentowe) 7 bramek - z tego co pamiętam strzelił jedną - i tylko dlatego, bo Valdes zaliczył najgorszą interwencję w sezonie ;) Dla Mnie Igła to nie poziom Realu, Benzema chociaż się cofa, próbuje rozgrywać, walczy. Jeśli już to trzeba człowieka, który wykończy akcje lub dobije po czyimś strzale - czyli Ibrahimovic z czasów transferu do Katalonii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
Licze, że Igła odejdzie, sam nawet tak powiedział i będzie chyba najlepiej. Nawet Ibra by mógł grać, myślę, że poradził by sobie, ale te 32 lata...To nie jest transfer na lata.Trzeba postarać się wyciągnąć Suareza/Cavaniego najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Jeżeli jakiś napastnik przyjdzie to moim zdaniem powinien odejść również Benzema - bez przesady, dość stawiania na tę dwójkę - ile jeszcze mają zawodzić? Morata i Jese będą gryźć glebę. Był już taki w Realu Madryt na którego postawiono i nie żałowano. Niedługo Raul zagra swój ostatni mecz na Bernabeu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
Też za Benzemą nie przepadam, ale raczej zostanie...Ciul z nim, byleby ktoś skuteczny w końcu przyszedł i coś pokazał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
pamiętam jak przychodził z Lyonu z mianem, w pełni zresztą zasłużenie wówczas, największej perełki na świecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
Tylko szkoda, że ta perełka od pewnego czasu zawodzi :(

Edit/
Ronaldo:
„Moja przyszłość jest w Madrycie. Moje cele na przyszły sezon to wygranie Ligi, Ligi Mistrzów oraz awans z Portugalią do Mistrzostw Świata”.
I się wszystko wyjaśniło :)

Zmieniony przez - b1501 w dniu 2013-07-05 13:46:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Asier Illarramendi zawodnikiem Realu Madryt :D
Co sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Moim zdaniem w porównaniu do Isco to żadne wzmocnienie. Widziałem kilka meczy młodzieżowych Hiszpanów z jego udziałem, i szczerze? nie zachwycił, w żadnym wypadku. Jese umiejętnościami go na śniadanie zjada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
40 mln euro to lekka przesada, zagrał na razie jeden dobry sezon

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium