SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Perez swoimi ruchami coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że facet nie wie co robi i że jest w stanie przepłacić każdego.

Bale jest dobry, ale to że przebije CR7 i Messiego, to już jakaś bzdura. Poza tym koleś nie jest wart 100 baniek, więc Perez pewnie znów przepłaci kogoś, byle go ściągnąć.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
najdziwniejsze w tym wszystkim jest to ze Real ma ciagle mega ekipa , wydaje na transfery gigantyczne $ a ostatnich 10 latach maja gorsze wyniki niz Barcelona , Bayern, United, Chelsea czy Milan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
dla mnie tak samo 100 mln to przesada, Ronaldo był lepszy w chwili przeprowadzki z ManUtd do Realu niż Bale, a tu mają zapłacić więcej niż za CR7? ten z sociedad 40 mln euro to kolejna przesada, tottenham taką ofertę najlepiej jak najszybciej przjmie bo zyska tym zdecydowanie

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Bzdura, że Bale ma szansę prześcignąć Messiego i CR7? To ja napiszę tak - w tej chwili Bale jest najbardziej wszechstronnym piłkarzem w całej historii piłki nożnej. Na jakiej nie zagrałby - zawsze jest wybitny na boisku, gdzie by piłki nie przyjął - jest groźny. CR tak nie ma - widać po ostatnich meczach, a Messiemu daj piłkę przed polem karnym i powiedz, żeby strzelał bez ruchu do przodu;) Mówienie, że Suarez, czy Ibra daliby więcej - to jest bzdura, i to totalna. Bale to w tej chwili trzeci zawodnik globu, a stwierdzenie czegoś innego to totalna ignorancja.
Perez wie co robi, wypełnia swoją robotę idealnie, tym bardziej w czasach kryzysu. Perez to prezes Realu Madryt, przypominam, bo chyba zapomnieliście - ma pilnować finansów i kwestii, w których nieco bardziej trzeba ruszyć głową, by przypilnować, by Real Madryt przynosił największe zyski na globie z instytucji sportowych. 100 mln Bale zwróci się tak szybko, jak Zidane, Kaka, czy CR7. Jakby Gareth nie grał to się z reklam, koszulek i okładki pes'a zwróci - przejście Garetha to zarówno dla Realu Madryt, jak i Totenhamu złoty interes w tej chwili - i nie zauważanie tego, to ignorancja, kolego. Chyba, że Bale widziało się tylko na jpg z newsa o 98,5 mln euro - bo każdy kto mecze Totenhamu śledzi, nawet nieregularnie, doskonale zna klasę Garetha. Kolejnym dowodem na to, że Perez zdaje sobie sprawę z tego, co zamierza - jest to, że Coentrao może odejść - Bale gra świetnie na jego pozycji (w razie kontuzji Marcelo, a to się zdarza, idealne wyjście - ponadto on gra tam lepiej, niż nasz Marcelo), będzie trzeba rozegrać - Bale robi to świetnie, będzie trzeba pokazać Benzemie jak strzelać bramki - Bale to zrobi i sprawi, że Karim murawy w tym roku nie powącha. Nie zawsze popieram decyzje Perez'a, ale Bale już w zeszłym sezonie powinien być priorytetem Realu Madryt, w tej formie w której jest teraz.
Co do Illary z Sociedad - moim zdaniem sprawa odejścia Khediry do Chelsea może okazać się kwestią kilku dni, bo Mou nie ukrywa zainteresowania, a te 2 mln, które Sami dostaje w Realu to jakieś nieporozumienie co do jego umiejętności i tego, co daje drużynie. Więc na dobry początek na tej pozycji Carlo widzi Modrica/Illarę/Casemiro (Xabi nie wiadomo jak zagra po kontuzji + wiek, a na Isco Carlo ma zupełnie inną koncepcję od początku sezonu). 40 mln to przesada, ale taki zawodnik, który zna realia hiszpańskiej piłki przyda się Realowi w tym sezonie - wybitny nie jest, ale za kilka lat Ci młodzi mogą okazać się Królewską erą Iniestów, Xaviów, Messich, Puyolów.

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-07-30 07:10:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Perez z punktu marketingowego wie co robi, ale z punktu piłkarskiego chyba nie, sam fakt braku wygrania LM od wielu lat nie jest tutaj przypadkowy. W piłce nożnej chodzi o wygrywanie spotkań, lig i pucharów, a nie o kręcenie kasy. Zapewne zakup Bale'a nawet za 200 baniek zwróci się szybko, ale co z tego, skoro może nie "dogadać się" z CR7 i innymi gwiazdami Realu. Zakup gwiazdora nie jest gwarancją sukcesów, dlatego uważam, że Perez nie powinien angażować się w politykę transferową klubu, tylko spełniać życzenia trenera - kogo mu brakuje do koncepcji gry, tego kupujemy, a nie że kupujemy gwiazdę, a trener znajdzie mu miejsce na boisku. Oczywiście, że również uważam Bale'a za dobrego zawodnika, ale wysuwanie teorii, że zaraz będzie lepszy od aktualnie najlepszych zawodników, to już fantazjowanie. Według mnie Perez nie powinien kupować Bale'a za taką horrendalną kwotę, ale to moja subiektywna opinia.

Co do drugiej kwestii - Isco ok, ten transfer uważam za strzał w dychę, ale ten młody z Sociedad jest przepłacony i to sporo, mam nadzieję że pozytywnie zaskoczy mnie i resztę "krytyków" tego transferu w nadchodzącym sezonie

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2013-07-30 14:47:27

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
ale Perez to prezes, ma spełniać głównie funkcje marketingowe i pilnować, by klub miał płynność finansową - a od Pereza w tej kwestii nie ma lepszego na świecie w tej chwili - co potwierdzają wyniki w serwisach biznesowych chociażby. Co do LM tu się całkowicie nie zgodzę - bo to już zadanie piłkarzy i trenera - przy czym piłkarzy na pierwszym planie, bo nikt mi nie powie, że Mou nie miał pomysłu na BVB (tutaj brawa dla Pepe - chyba najgorszy mecz Portugalczyka w życiu) i Bayern (tutaj nie mam pojęcia dlaczego się wszystkich łby w Madrycie zagotowały po 2 bramkach Ronaldo). Prezesi stworzyli najpiękniejszy Real jaki pamiętam - Galacticos, grali cudownie w większości meczów, Real miał wszystko - zabrakło LM, i to wina piłkarzy, nie trenera, czy prezesa.
I tutaj kolejny raz się z Tobą nie zgodzę - Perez chce transferu Bale, bo wie, że bez drugiego bramkostrzelnego zawodnika to ćwierćfinał LM może być szczytem marzeń - Benzema tego moim zdaniem nie gwarantuje, a Jese/Morata - chociaż niezwykle utalentowani LM jeszcze nie ugrają.
Kolejnej sprawy której nie rozumiem to to, dlaczego ludzie bagatelizują umiejętnośći Garetha. Koleś od 2 lat depcze dosłownie po piętach CRowi i Messiemu, i brakuje mu już naprawdę tylko transmisji LM, by był w 99% karier w domowych fifach. Oglądam mecze Totenhamu od zeszłego roku - kiedy Real na poważnie zainteresował się Balem - gra z podobną efektywnością do CRa w chwili przejścia do Realu, tyle w temacie - tylko, że CR miał jakoś 2/3x lepszych kolegów na boisku ;) Zdanie o znaczącej różnicy między CRem/Messim, a Balem uważam naprawdę w tej chwili za potężną ignorancję.
W jakim sensie Bale uważasz za gwiazdora? Nic nie komentuje, nie wypowiada się dla prasy, nie jest go "pełno" w mediach - więc z tym nie zgodzę się zupełnie ;) I tutaj jeszcze dygresja z mojej strony - wróćmy do czasów transferu CR'a - nikt nie zaprzeczy, że w tym czasie już był on gwiazdorem - wielu gadało, że 93 mln za płaczka, że nie da rady, że przychodzi dla kasy - teraz jakikolwiek kibic wyobraża sobie Królewskich bez CR'a? Bo ja nie. Na skrzydle Bale z CR'em i obecne, najsilniejsze skrzydła na świecie (Ribery-Robben) będą plecy tej dwójki przez długie lata oglądali ;) Moim zdaniem CR&Bale to gwarant sukcesów przy asystach Ozila i Isco, o czym doskonale zdaje sobie sprawę Florentino Perez.

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-07-30 15:53:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Wszystko pięknie, ale w tej układance ciągle brakuje genialnego napastnika. Chyba, że Ancelotti planuje grać jak Barca fałszywą "9".

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie brak kogos na szpice , imo Ibra pasuje ma nazwisko, umiejetnosci i jest do wyciagniecia bo Falcao czy Cavani juz poszli dalej a Suarez to dla mnie jednak klasa nizej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Ja to był właśnie chciał Dracule

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Bardzo prawdopodobna jest opcja z Falcao za rok, są trzy argumenty ku temu: 1) Falcao sam bardzo często wypowiadał się o chęci gry w Realu Madryt 2) Perez nie szuka nikogo w miejsce Higuaina (w kontekście transferu Bale i jego ewentualnego powodzenia nie zapominajmy, że gdzie by go nie ustawić - i tak będzie skuteczny. Śmieszne? - zapraszam po statystki ligi angielskiej z 3 ostatnich sezonów 3) Falcao przechodzi do Monaco, klubu, który, nie oszukujmy się, nawet jako zlepek takich gwiazd nie wywalczy bez zgrania awansu do ligi mistrzów w następnym sezonie (A głupio przejść na linii Atletico-Real, nie? Chociaż Figo miał większe jaja, albo, patrząc z drugiej strony - był znacznie bardziej bezczelny ;)

Co do Ibry - co miałoby skłonić PSG, żeby go puścić? bo na pewno nie kasa ;) Moim zdaniem to właśnie Zlatana byłoby najciężej wyrwać.
Co do Cavaniego to uważam, że jego gwiazda szybko się wypali, a samo nazwisko uważam za mega przereklamowane po kilku dobrych meczach i naprawdę nierównym sezonie.
Suarez wydawałby się najlepszą opcją. Wyrwać go, ze słabego ostatnio, Liverpoolu nie byłoby ciężko dając odpowiednią kwotę - umiejętności też ma, ale był już taki jeden w Realu o wielkich umiejętnościach i bardzo podobnym charakterze. I kariery Robinho wielkiej nie zrobił ;)
Myślę, że kontrakt Falcao już leży na biurku Pereza i obejmuje sezon 2014/2015.

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-07-30 18:54:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium