SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dla Ciebie zabija to emocje, dla prawdziwych pasjonatów kosza wręcz przeciwnie. To po takich wkurzających laików przerwach często dzieją się rzeczy historyczne i zapadają w pamięci prawdziwych kibiców na lata.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie dziwi mnie ze taka propozycja padła od Mou czy np. miałaby od Beniteza trenerzy którzy opieraja gre na taktyce , rozgryzaniu przeciwnika najwiecej by na tym zyskali jak dwaj Panowie powyzej , oczywiscie w pilce to nie przejdzie ale to ze przy lini mowi cos zawodnikowi nie przeszkadzałoby mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Bardzo możliwe że tak ,Różni są ludzie jednych niezwykle emocjonuje balet a dla drugich to nuda i tak jest ze wszystkim.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4958
Jak patrzę na Ronaldo, to wydaje mi się, że trochę schudł. W poprzednim sezonie był chyba trochę bardziej przypakowany. Czy ja mam tylko takie wrażenie, czy faktycznie tak jest?

Zmieniony przez - senku w dniu 2012-10-07 13:35:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Casillas; Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo; Xabi Alonso, Khedira; Di María, Özil, Cristiano; Benzema

Adán; Higuaín, Modric, Coentrao, Essien, Kaká, Albiol

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-10-07 19:33:02

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
poratuj ktoś linkiem

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4958
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Tą patelnie Benzemy to chyba nawet Igła by trafił

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
az tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Piłka w 16tce, bez krycia to dla napastnika chyba powinna być bramka
Pepe ładna asysta do Messiego przy bramce
Ozil najsłabszy. Alonso skończy z czerwona jak bedzie grał dalej tak agresywnie.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium