SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Dzeko to też dobra opcja.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dzeko bardzo niedoceniany grajek a poziom prezentuje naprawde wysoki taki typowy wysuniety napastnik

co do przyszlosci trenerskiej na lawce Realu raczej watpliuwosci ze Mou trafi do Chelsea nie ma wiec kto za niego wymienia sie glownie Carlo ale ja mam wrazenie ze zostanie nim... Heynckes, wiadomo ze odchodzi z Bayernu i raczej mam wraznie ze o jego emeryturze bardziej zdecydowali wlodarze Bayernu niz on sam, wygrywal juz z Realem LM, upokorzył Barcelone, zna hiszpanski , jest na TOPie pasuje jak nic na kandydata na lawke Realu

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2013-05-02 17:03:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Heynckes po meczu z Barca zapytany o Real odpowiedział 9 maja skończę 68 lat. W futbolu spędziłem 50 lat jako piłkarz i trener i pewnego dnia trzeba musisz zacząć myśleć, że to wystarczy. Real Madryt nie kontaktował się ze mną – powiedział Heynckes. .Jak dla mnie ,to oznacza że ,pewnie zrobi sobie przerwe od trenerki.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Za Ancelottim nie przepadam i wolałbym Heynckesa, ale Veratti mółby przyjść i wziąłby ze sobą pod pachę Mourę . Jeśli nie Niemiec to może Klopp by chciał przyjść, bo coś mu się ekipa rozpada w Dortmundzie. Ten natomiast mógłby wziąć Reusa i Gundogana.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Veratti mi sie tez podoba i chcialbym go w United tym bardziej ze na tej pozycji lipa od lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Trzeba było tylu lat, żeby ktoś w końcu przejrzał na oczy i zobaczył, że przez Higuaina Real daje ciała w LM...no ale lepiej późno niż wcale, na szczęście. Co do nowego napastnika - Cavani to dobra opcja wg mnie. Falcao nie do wyjęcia za rozsądne pieniądze, Aguero dla mnie jest burakiem po tym co zrobił Luizowi, więc niech spie_dala, a Dzeko to też ciekawa opcja, ale wolę Cavaniego.

Co do trenera, to byle nie Benitez...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Dokładnie takie samo zdanie mam! xD Byle nie Beniek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Ja j**e nawet tak nie myslcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
)

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ale bylby jaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium