SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17963
Ja sobie nie przypominam żadnych incydentów żeby Ronaldinho był w jakiś sposób został w zły sposób potraktowany przez prawdziwego "cule" .. Realowi Madryt kibicuje bodajże od około 12 lat .. jak nie wczesniej.. bo już jako mały chłopak jakoś w wieku 7-8 lat wiedziałem że Ci biali są najlepsi! :) ale to nie o to chodzi, według mnie kibice Barcelony bardziej toleruja swoich zawodników i w każdy sposób jaki mogą to ich wspierają przykładów można podac wiele, gdzie nie najlepsze mecze rozgrywali tacy jak Messi, Xavi, Iniesta i wielu wielu innych kończąc na Valdesie.. a w Realu Madryt ? Jeden mecz, baa.. nawet nie jeden mecz a jedna "setka" zmarnowana przez np Cristiano Ronaldo.. kończy sie odrazu tekstami typu "I po co on za tyle milionów tu, za niego by mozna bylo kupic 2-3 zawodników" ehh.. to jest własnie smutne wśród kibiców Realu Madryt :) ale tak czy tak z Realem Madryt na zawsze :)


a Co do komentarzy na serwisach RM.pl nie wiem po co tutaj zaczęty temat.. jak Real w miare odżył bo naprawde słabych latach 2002-2008/9 jak nie dłużej.. był w cieniu Barcelony .. niestety .. i jakoś nie było tylu "kibiców" na tym smiesznym portalu jakim jest RM.pl, dlatego takie portale prosze sobie odpuscic :)

Zmieniony przez - Vieri w dniu 2012-09-16 18:51:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Piszesz o tych stadionowych kibicach, czy z polskich stron?
Jeśli o tolerancji stadionowych to polecam zobaczyć jak kibice Barcelony odnosili się do ekipy, gdzie grał chociażby Reiziger
Xaviemu, Inieście, czy Messiemu się obecnie dużo wybaczy z prostej przyczyny - wystarczy popatrzec ile wygrali dla swojego klubu w ostatnich latach. U nich margines błedu jest duzo większy.

Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2012-09-16 18:52:45

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Co do Roniego to z nim było podobnie jak z Raulem po prostu zarząd podjął decyzje najlepszą dla klubu i zawodnika,to już był cień samego siebie w dodatku ten jego imprezowy styl życia...,przyszła świetna oferta od Milanu (o ile pamiętam to chyba 24 mln dali) więc odszedł.
Tu filmik z jego powrotu,na którym widać ile znaczył dla klubu,kibiców i kumpli.


Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Co nie zmienia faktu, że była grupa kibiców Barcy, która dawała Dinho do zrozumienia, że ma odejść z klubu.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Oczywiście że była,dziś by się znalazło grupę ludzi którzy Puyola wysłali na emeryturę a Xaviego pchnęła by do City gdyby porządnie sypnęli kasą ,ale na szczęście ich za wielu niema

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-09-16 19:32:17

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Real lepszy.
Real ciągle nieskuteczny.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
JW. Przynajmniej CR7 coś próbuje, pięknie okiwał Kompany'ego na początku meczu ale niestety gola nie było

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Rooooonaldo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Co za mecz!

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Już miałem pisać po golu Dzeko a później Kolarova , że wyniki Realu od początku sezonu to tragedia. A tu proszę- 3:2

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium