SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Nie zwykle się cieszę z Twojej opinii na Mój temat,z tym że obchodzi mnie ona tak jak zeszłoroczny śnieg.Niemniej jednak mam nadzieje że Ci ulżyło.

Ty do takich nie należysz. Zachowujesz się tak 'dumnie' jakby Pique był twoim kuzynem a Messi szwagrem. Znasz wszystkich wypowiedzi i potrafisz wywróżyć przyszłe transfery.
No bo przecież Thiago Silva, który w ogole nie leci na kasę na pewno zgodzi się na obniżke zarobków a szejk na pewno pozwoli sobie na transfer za mniej niż 42 mln (za tyle go kupili). Na pewno...

Na obniżkę zarobków byle by trafić do Barcy zgodziło się już paru zawodników,nie którzy nawet z własnej kieszeni dokładali kase na sam transfer.Więc to nic nadzwyczajnego.Druga rzecz że Barce stać na te 8mln pensji i 42 mln za sam transfer.A to że nie szastają co okienko grubym hajsem jak Perez (Real wygrał przez siedem lat jego prezesury jedną ligę ,jeden Puchar Króla i jeden Super Puchar Hiszpanii, wydając 700 milionów euro - - zarzuca obecnemu zarządowi Calderon.)nie znaczy że jej nie stać.

Musisz ich bardzo dobrze znać skoro znasz ich wypowiedzi. Gazety nic nie przekręcają
Widocznie jesteś mocno jeszcze ograniczony,jeżeli gazety są według Ciebie jedynym źródłem info.

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-05-20 22:10:33

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
MI bardziej by pasował do Barcelony Hummels niż Silva, raz, że młody, dwa, że na pewno nie gorszy. A szanse na pozyskanie jego są większe niż na pozyskanie Thiago Silvy, któray ma świetną sytuację przede wszystkim finansową w PSG.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Skończcie już gadkę o Barcelonie w temacie o Realu
Real ma obecnie własne problemy, bo nie dosć, że szykują się przetasowania kadrowe to także zapewne ZNOWU zmiana stylu gry.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Cris Thug
Na obniżkę zarobków byle by trafić do Barcy zgodziło się już paru zawodników,nie którzy nawet z własnej kieszeni dokładali kase na sam transfer.


prosze Cie bo chyba nie masz na mysli Cesca nikt nie doklada a kazdy zarabia



co do Silvy zapominasz chyba ze do szejk ma decydujace zdanie i nie po to dawal za niego 45 mln zeby go op******ic przy najblizszej okazji w dodatku znajac Barcelone jeszcze za nizsza cene


swoja droga szelenie ogromna retacja na lawkach trenerskich w najwiekszych klubach Europy United, City, Chelsea, Real, Bayern masakra nie przypominam sobie sezonu zeby tyle czolowych druzyn zmienialo trenera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
prosze Cie bo chyba nie masz na mysli Cesca nikt nie doklada a kazdy zarabia
Nie ,Masche dorzucił z własnej kieszeni.A Cesc,Alexis i właśnie Javier zgodzili się na niższe zarobki

Przecież,napisałem że Thiago musi naciskać by go puścili ,chyba że pójdzie wymiana z dopłatą np. Alves/Pedro/Alexis + x mln.

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-05-20 22:39:57

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-05-20 22:41:09

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
skad takie info ja widze ze przeszedl za 22 mln euro ?


poza tym napisales pilkarze a wiec przynajmniej dwoch


Thiago moze naciskac a i tak szejk ma decydujace znaczenie imo nie po to brali grajkow typu Silva czy Ibra zeby ich sprzedac po roku

jedna opcja to wlasnei z Alvesem i wtedy kupic sobie np. Hummelsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
dokuadnie tak, tak bogaty klub ma sprzedać cztery prawdopodobnie największe gwiazdy zesołu ( Ibra, Thiago Silva, Veratti, Sirigu, sporo się mówi o ich odejściu ), w tym trzy z nich kupione dopiero przed rokiem? ( Veratti, Ibra, Silva)

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
skad takie info ja widze ze przeszedl za 22 mln euro ?
Javier Mascherano tak bardzo chciał dołączyć do zespołu FC Barcelony, że dopłacił do transferu z własnego konta! Defensywny pomocnik reprezentacji Argentyny do 19 mln, które zapłaciła Duma Katalonii dołożył 3 mln własnego wkładu w ten transfer

poza tym napisales pilkarze a wiec przynajmniej dwoch
Bo nie dałeś edytować.Cesc i Alexis zgodzili się na obniżkę zarobków.A 3 czy 4 mln pensji dla Cesca to śmieszny haj przy reszcie zawodników.


Thiago moze naciskac a i tak szejk ma decydujace znaczenie imo nie po to brali grajkow typu Silva czy Ibra zeby ich sprzedac po roku

jedna opcja to wlasnei z Alvesem i wtedy kupic sobie np. Hummelsa

Nie twierdze że jest to łatwe,ale że jest realne,drobna różnica.Z niewolnika nie ma pracownika(lepiej stracić grajka w przypadku takiego świeżaka jak PSG,niż ma pójść opinia że trzymają na siłe zawodników),jak już pisałem bez Leonardo i Carlo,według Silvy PSG dla niego nie ma.

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-05-20 22:54:47

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tam kazdy potrafi liczyc i nikt nie dolozyl przynajmniej w praktyce


moze jeden i drugi w Arsenalu czy Liverpoolu dostawal 3 a tu niby zdecydowal sie na obnizke z 5 do 4 i wychodzi ze 'dolozyli' czy zgodzili sie na 'obnizke' gdzie dostaja w praktyce banke wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
To co zrobił Mascherano Liverpoolowi było przykładem braku profesjonalizmu.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium