SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Słaby mecz, słaba gra Realu. Ja się jednak na razie nie martwię. Zawsze na początku pracy nowego trenera najważniejsze jest zbieranie punktów. Styl powinien przyjść z czasem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie Benzema chyba tak się podjarał zajmowaniem europy przez muslimów, że pozapominał wiele rzeczy jak np. co to jest spalony, co to znaczy podać do zawodnika, co to znaczy przyjąc piłke na dystansie 0,5m a nie na 5m. Eh... irytuje mnie on jak tylko go widzę na boisku. Strasznie się dziś oglądało mecz. Już lepszy był wczorajszy Barcy.


Tak jestem ignorantem bo staje po stronie Mou. Przypomnij sobie drużynę z 11/12 i wiele rekordów. A potem wszystko zaczeło się psuć m. in przez panne Carbonerro... a dlaczego przez nią to sam sobie odpowiedz
Jutro będzie kolejna afera bo Casillas siedział na ławce i będzie trzeba go wspierać. Żenada.

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2013-08-26 23:02:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Oczywiście, wszystko przez rozwydrzoną panienkę Carbonerro. Przypominam sobie drużynę z początku tego wieku - może nie pamiętasz, ale drużyna z 11/12 mogła klęknąć przed nimi wszystkimi i robić to, co cała Europa wówczas im robiła - i to właśnie ta drużyna jest wyznacznikiem dla każdego, wiernego kibica RM który orientuje się w historii klubu, czy nawet ostatnich latach. Jesteś ignorantem - bo nie chcesz, albo nie rozumiesz tego, co do Ciebie pisze ;)

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-08-26 23:06:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
erde91
Oczywiście, wszystko przez rozwydrzoną panienkę Carbonerro. Przypominam sobie drużynę z początku tego wieku - może nie pamiętasz, ale drużyna z 11/12 mogła klęknąć przed nimi wszystkimi i robić to, co cała Europa wówczas im robiła - i to właśnie ta drużyna jest wyznacznikiem dla każdego, wiernego kibica RM który orientuje się w historii klubu, czy nawet ostatnich latach. Jesteś ignorantem - bo nie chcesz, albo nie rozumiesz tego, co do Ciebie pisze ;)

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-08-26 23:06:17

I co w związku z tamtą drużyną? Rozmawiamy o obecnym czasie - nieodległym. ponad 10 lat temu - to odległy czas.
Jesteś zwolennikiem Ikera bo "zasługi" ?
A co ja takiego fatalnego o nim napisałem?
A co pisali ludzie o Mou? On go naprawdę bił kablem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Ikerowi należy sie szacunek, ale nie jeśli przeszedłby do Barcy . Myślę, ze wiadomo dlaczego.

Bloonder
wypowiadał się Ancelotti na temat stawiania na Lopeza na przynajmniej na początku sezonu?

Powiedział tylko tyle, ze bedzie grał ten, który jest w lepszej formie.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko każdy zrobił z Mou spiskowca przeciw Casillasowi a wychodzi na to, że najwyraźniej Casillas jest w gorszej dyspozycji od Diego i dlatego nie grał i dlatego nie gra teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Ty naprawdę nie rozumiesz tego, co ja piszę. Nie jestem zwolennikiem Ikera - napisałem WYRAŹNIE (żebyś to zauważył) że powinien bronić lepszy, i że nazwisko, nie powinno się nigdzie liczyć - mam nadzieję, że teraz już zrozumiesz. Kolejny Twoje twierdzenie - i co w związku z tamtą drużyną? - to, że byłeś za młody, żeby widzieć na żywo magię tamtej piłki, albo inaczej - nie byłeś jeszcze świadomym kibicem Realu - ale polecam wrócić do tamtych lat, chociażby do finału LM. W ponad 100 letniej historii RM czasy tego wieku to "historia" młoda. I odpowiadając na Twoje pytanie - w związku z tym to, że była to jedna z najlepszych, najpiękniej grających drużyn jaką człowiek mógł zobaczyć - monotonna piłka dzisiejsza Realu, czy Barcelony przysparza jedynie o uśmiech, jeśli przyrównać do tak odległego, Twoim zdaniem, Realu Madryt z tamtego sezonu. Wyniki z 11/12 były wielkie, ale tylko w lidze - pragnę Tobie przypomnieć. Po stokroć wolałbym 3 miejsce w lidze i wyczekiwaną Decimę niż taką liczbę bramek/punktów.

Po drugie, jak już napisałem wyżej nie jestem stronnikiem Ikera - pamiętam jego zasługi, i tak samo jak nie dałbym napisać takim tonem o Raulu, Zidanie, Hierro, Redondo (i o wielu innych z "dalekiej" przeszłości) nie dam napisać tak o Ikerze - bo zrobił wiele dla RM, a My jako kibice powinniśmy dziękować mu do końca życia za to, co już zrobił. Zrobił źle - i tak, męczy się na ławce, bo widzi, że jego pozycja w bramce Realu słabnie - a chyba nikt nie ma wątpliwości, że dla RM oddaje serce za każdym razem. Nie pamiętasz pierwszego występu Ikera w RM - ja trzymam go w pamięci i tak, cholernie ciężko mi jest patrzeć na to jak siedzi na ławce i obgryza paznokcie. W teksty hiszpańskich szmatławców wierzą tylko naiwni - ja nawet o nich nie mam zamiaru rozmawiać.

i jeszcze jedno - pisałem coś w Moim wypowiedziach o Mou? Obraziłem go, że zajeżdzasz nim w każdej wypowiedzi do Mnie jakby to był Twój ojciec? Niewiele złych słów z moich ust padło na temat Mou - i chyba żadne w tym temacie, także dopowiadanie zostaw w swojej wyobraźni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Hiszpanie to jednak dziwna kultura. W Anglii kiedy siedział na ławce zawodnik pokroju Lamparda to nikt z tego wielkiej afery nie robił, a tutaj gra polityczna na każdym kroku.

Szkoda trochę, bo po dupie od opinii społecznej bedzie zbierał Lopez, który nic właściwie nie zrobił poza tym, że po prostu chce bronić i stara się to robić jak najlepiej potrafi.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
^Dlatego dla świętego spokoju, przydałoby się sprzedać jednego z nich do innego klubu, bo te szmatławce z Hiszpanii prędzej czy później nakręcą z tego taką aferę, że w końcu gorzkie żale Ikera wypłyną gdzieś i będzie kwas.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli mamy być dokładni to oglądałem finał i pamiętną bramke Zidane'a
A niektóre mecze czy skróty sa dziś dostępne - poza tym jest coś takiego jak kanał Real Madrid TV gdzie puszczają stare mecze. Tak bardzo uwielbiam zjazdy ludzi na temat wieku i tego jak nie jestem świadom i w ogóle nie powinienem mieć zdania... so sad.


Gdzie tak uraziłem Ikera, że po mnie zjeżdżasz? Napisałem prawde. Żenujące jest zachowanie osoby, która olewa rozgrzewkę, robi wielki szum w około siebie etc. Żenujące jest czytanie tych hiszpańskich gazet o tym jaki ktoś jest biedny bo siedzi na ławce. Żenujące jest psucie atmosfery w zespole i stawianie się ponad klub.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium