SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Cristiano: Nie zdradzę powodów

MarcaTV:
Nie świętowałem, bo jestem trochę smutny. To jedyny powód. Kiedy nie świętuję bramek, to dlatego, że nie jestem szczęśliwy.

Dlaczego jesteś smutny?
Ludzie wiedzą dlaczego.

Z powodu tej nagrody?
Nie dlatego. Są rzeczy dużo ważniejsze od tego.

To coś związanego z klubem?
Nic więcej nie powiem. Ludzie wiedzą dlaczego.

To sprawa zawodowa czy osobista?

Zawodowa.

Na kogo się gniewasz?

Na nikogo.

Więc dlaczego mówisz, że ludzie wiedzą dlaczego jesteś smutny?
Ludzie z klubu wiedzą.

Cadena SER:
Nie świętowałeś bramek z jakiegoś powodu? Nie chciałeś czy czułeś, że nie powinieneś?
Mówiłem już waszym kolegom, że nie celebruję goli, kiedy jestem smutny. I to właśnie miało miejsce.

I dlaczego jesteś smutny?

Nie mogę powiedzieć więcej. Jestem smutny, bo ludzie, którzy tutaj są wiedzą dlaczego i... Nie powiem nic więcej, nic. Nie zdradzę powodów.

Czy wpływ miała nagroda dla Iniesty?
Nie. To jest już sytuacja z przeszłości. Jeśli bym wygrał, nie byłbym zaskoczony, przegrałem, też nie byłem zaskoczony. W tym przypadku czuję się dobrze. Prawda jest taka, że każdy z nas chciał wygrać, wygrał Iniesta, zasłużenie i ten temat jest zamknięty.

Czy to przejściowy stan?
Nie wiem, zobaczymy.

Pojedziesz na reprezentację? Czujesz się dobrze?

Nie czuję się dobrze, ale pojadę na kadrę. Zobaczymy czy się wyleczę, bo chcę grać. To dla Portugalii ważne mecze. Kwalifikacje, musimy wygrać i jestem pewny, że za te 2-3 dni będzie dobrze.


Cristiano chce odejść?!

Nie milkną echa zaskakujących słów Cristiano Ronaldo po spotkaniu z Granadą. Portugalczyk powiedział, że jest smutny, a teraz w programach El Larguero i Punto Pelota głośno mówi się o tym, jakoby crack chciał odejść z Realu Madryt.

Punto Pelota informuje, że Cristiano spotkał się wczoraj z prezesem Realu Madryt i powiedział Florentino, że nie jest szczęśliwy w klubie i chce odejść. Postępowania CR7 nie rozumieją ani Mourinho, ani agent zawodnika Jorge Mendes. Dziennikarz Jose Antonio Luque jest przekonany, że pieniądze nie są problemem atakującego. Siro Lopez uważa, że Cristiano nie czuje się kochany ani przez kibiców, ani przez kolegów, z którymi dzieli szatnię.

Według El Larguero właśnie problem z kompanami z drużyny jest największą bolączką Cristiano. Od jakiegoś czasu nie rozmawia z Marcelo, z którym wcześniej znakomicie się dogadywał. Potwierdzają się informacje o spotkaniu z Perezem (obecni mieli być także José Ángel Sánchez i Manolo Redondo, dyrektor biura prezesa) i wyrażeniem niezadowolenia z gry w Madrycie. W Barcelonie Messi jest uwielbiany i broniony przez kibiców, klub i kolegów z zespołu. Portugalczyk z kolei nie czuje się lubiany, jest sam. Wcześniej trzymał się z Pepem, Coentrao i Marcelo. Ten ostatni zdobycie Superpucharu bardziej niż z Cristiano celebrował z Callejónem. Konflikt Brazylijczyka z CR7 rozpoczął się jednak, kiedy Marcelo powiedział o Casillasie - "perfekcyjna Złota Piłka". José Ramón de la Morena mówi wprost: "Jutro pewnie skończy się jakimś zdjęciem albo komunikatem, ale ja mówię jak jest i co się dzieje w szatni".

W Cadena COPE spekuluje się, że może chodzić o sytuację Kaki. Z drugiej strony piłkarz, z którym komunikowała się ta stacja mówi wprost, że nie wie o co chodzi.

Inne plotki mówią, że Real i Cristiano otrzymali ofertę od Manchesteru City, która opiewa na 125 milionów euro i 20 milionów rocznej pensji dla Portugalczyka. Reakcja Ronaldo? "Wyrównajcie ofertę albo pozwólcie mi odejść".

Powyższe informacje to na razie jedynie doniesienia mediów, dlatego prosimy o wstrzemięźliwość w komentarzach.

Aktualizacja, 1:10 Punto Pelota: Jorge Mendes powiedział, że nie pojawiły się żadne oferty za Cristiano.


Pewnie jest to wymysł dziennikarzy,no ale gdyby odszedł to liga bardzo wiele by straciła...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/ronaldo-chce-odje-z-realu-qnie-czuj-si-tu-szczliwyq.html
Cała ta sytuacja mnie zaskoczyła trochę. To nie jest wymysł dziennikarzy, przecież z ust CR7 padły słowa mówiące o chęci odejścia. Może ciągnie go kasa w PSG, Anzhi, może tęskni za Premier League.??

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Spory czas temu wklejałem poniższy tekst (wróżba jakiegoś znanego wróżbity) ,wtedy wszyscy się z tego śmiali a teraz...

Według Ascapio Fuenlabrada, Messiego napotka konflikt w katalońskim klubie, co zmusi go do odejścia. "Będzie miał poważne problemy z kolegami z drużyny, a przede wszystkim z nowym trenerem Barçy. Nie będzie już Guardioli, który go chroni", twierdzi wróżbita dla Neo Club Press.

Dalej Fuenlabrada wyjaśniał, że nie należy zbytnio wierzyć w przywiązanie Leo Messiego do Barcelony, bowiem ten piłkarz jest "wytworem globalnej wioski". "On nie ma swojego kraju, nie ma nazwiska. Jest wierny tylko sobie i swej rodzinie", dodał. Co więcej, okazuje się, że w tym czasie nie będzie już w klubie Cristiano Ronaldo, który zostanie zmuszony do odejścia za sprawą konfliktu z José Mourinho. Wróżbita dodał jednak na pocieszenie, iż zanim to nastąpi, Portugalczyk wygra jeszcze z Królewskimi ligę, a sam zostanie wyróżniony Złotą Piłką.

Ascapio Fuenlabrada stał się sławny, gdy zalecił rodzinie doktora Raya Fischera Juniora natychmiastowe wyprowadzenie się ze swojej willi w Hollywood. Sześć dni po przeprowadzce w starym mieszkaniu rodziny wybuchł pożar. Czy można więc wierzyć temu gentlemanowi?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
czyli wszystko jasne - ZP dla Krisztianu!

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
1. Real wygra ligę. OK
2. Guardiola odejdzie z Barcelony. OK
3. Konflikt Messiego w Barcie. BRAK DANYCH
4. Konflikt Ronaldo z Mou. W TOKU
5. Złota Piłka dla Ronaldo. W TOKU

,aż strach się bać

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
o LM dla Realu i zwycięstwie w lidze Arsenalu nic nie przebąkiwał?

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Poważna sprawa :'-(:'-(

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieoficjalny profil Ultras Sur podał na Facebooku kolejny - i to całkiem możliwy - powód "smutku" Cristiano. Podobno w niedzielę 2 września miała miejsce kolejna rocznica śmierci ojca Ronaldo. Portugalczyk poprosił o wolny dzień, by pojechać do domu, spotkać się z rodziną i odwiedzić grób taty, który był dla niego bardzo ważną osobą. Działacze nie wyrazili na to zgody - zapewne ze względu na mecz z Granadą. Ronaldo zagrał, ale nie miał siły, by cieszyć się z bramek w tak ważnym i jednocześnie smutnym dla niego dniu...
Nie srajcie tak już ze strachu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Nie,ale jak przelejesz mi na konto odpowiednią ilość sogów,to ci mogę powróżyć, gwarantuje że sprawdzalność moich wróżb jest nie mniejsza niż u samego wróżbity Macieja

ps.w gratisie dostaniesz również oczyszczanie

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-09-03 17:41:29

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Jak poinformowała Liga Futbolu Profesjonalnego (LFP) pierwszy ligowy klasyk na Camp Nou odbędzie się w niedzielę 7 października o godzinie 19.50. Będzie to siódma kolejka sezonu 2012/2013.

Imo za wcześnie,klasyki powinny być rozgrywane nie wcześniej jak 22

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium