SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Cris Thug - nie skomentuję traktowania Mnie i Bloondera na tym samym poziomie i mówieniu, że obydwu nas czeka "nagroda". Przecież to ja tutaj klnąłem i wyzywałem, nie? Dziwię się, że Bloonder nie ma jeszcze ostrzeżenia - ale ok - i tak pewnie to ja je otrzymam po tej wypowiedzi. Ponadto widziałeś jego wypowiedź "czepiającą" się Mnie, a jednak nie usunąłeś jej dopóki nie pojawiła się Moja wypowiedź - dziwi Mnie to, skoro chcesz zachować względny spokój w tym temacie. Nie pisałem tego na PW, uznałem, że wyjaśnienie tej sprawy należy się każdemu kto widział wypowiedź Bloondera, tyle.

Wracając do tematu - sam przyznałeś, że na rozgrzewce zachował się "wysoce nieprofesjonalnie" - tak zachowuje się legenda? Dwa razy ciężej tyrać na treningu, a na rozgrzewce latać po całym boisku i pokazywać dla Carlo, że się pomylił, a nie fochy jak dziewczynka obrażona na cały świat robić. Ronaldo jak posiedział 2/3 mecze to wchodził na ostatnie 15 minut i strzelał bramki - to jest profesjonalizm + Ronaldo, pragnę przypomnieć, nie sypał w mediach o atmosferze w drużynie - jaka by nie była, ma zostać w szatni - i nie być ujawniana przez chociażby brak rozgrzewki. Idąc tym tokiem rozumowania to nie widzę przeszkód, by w składzie Realu w tej chwili pojawił się Zidane, wrócił Figo, Ronaldo z Brazylii, czy Hierro, niewielu z nich ma 40 - samą obecnością, bez formy nikt nie poprawi jakości drużyny. Boisko to nie Grunwald, a Iker nie jest Zawiszą Czarnym, w skrócie.

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-08-22 09:18:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cris Thug
Hamuj chłopak bajere .Pierw niech zdobędzie to pogadamy,bo pompowanie balonika po tytułem "w tym roku zdobędziemy la Decime" słysze od kilku dobrych lat i nici z tego wchodzą jak do tej pory.Co Real na czele z Perezem zrobi mnie to wali (jedną legende już ładnie tu potraktowano,że większe honory miał od dane w Schalke) .Fakt Iker zachował się wysoce nie profesjonalnie,brakiem tej rozgrzewki bo w końcu bierze za to gruby hajs i tu się z Tobą zgadzam.Co nie zmienia faktu,że dla mnie Iker jest numerem uno ,tak jak dla wielu kibiców Realu.Poza tym Sifinks jakoś nie widzi w rep. miejsca dla Lopeza...


Co do Barcy,oczywiście jeżeli Puyiemu tylko by zdrowie pozwolił to tak miał by spokojnie do 40 miejsce u Mnie w składzie,bo chłop podnosi jakośc drużyny samą swoją obecnością(zresztą Martino też jak tylko zdrowie mu dopisze bedzie go wystawia tak czesto na ile bedzie to mozliwe).

Bloonder jak i Erde,pisałem byście dali sobie spokój z wzajemnymi utarczkami tu w temacie (jak chcecie bawcie się na pw). Następnym razem wręczę Wam po "nagrodzie",jak nie przestaniecie

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-08-22 01:51:15

Ja jestem wysoce pohamowany.
Czytałeś może biografię Casillasa mistrzu?
Casillas opisał tam, że nigdy nie zapomni Del Bosque jak go posadził na ławce bodajże w sezonie 2002/2003. Bio wyszła chyba w '11. Kurna... on przez 10 lat nie może zapomnieć, że ktoś go posadził na ławce co świadczy o jego ego. Skoro już drugi trener (i tu nie mamy wątpliwości czy chodzi o jakieś konflikty) posadził go na ławce to chyba świadczy o jego poziomie sportowym, nieprawdaż?
O tym, że nie chce mu się podjąć walki nawet.
Zobaczymy - Ancelotti pewnie go wystawi z Granadą i zobaczymy co będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Carlo nie rozwiązał problemu z obsadą bramki przed sezonem i teraz będą ciągle kwasy. Diego miał super wejście do składu i nie fair byłoby go teraz odsuwać na boczny tor. Z drugiej strony Iker to żywa legenda klubu i nadal byłby pewnie solidnym punktem defensywy Realu. Wniosek nasuwa się jeden - lepiej jednego z nich pożegnać, niż obu ich trzymać w składzie i narażać się na kwas, bo widać, że Iker jest sfrustrowany sytuacją i będzie zapewne tylko gorzej.

btw. lubię Ikera, ale sam jest sobie winien utraty pozycji pierwszego bramkarza w Madrycie - nie trzeba było sprzedawać wszystkiego z szatni swojej dvpie, żaden trener nie lubi takich "rozmownych" piłkarzy. Co w szatni, to zostaje w szatni i tyle w temacie.


Nowy "próbny" moderator wspomniał o "potraktowaniu" przez Real innej legendy, to akurat na czasie można wrzucić ten filmik i zdjęcie:







Zmieniony przez - Pippo w dniu 2013-08-22 13:15:39

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Erde pisałem sporo wcześniej byście odpuścili nie potraficie.Wydajesz się inteligentnym gościem,więc po co mu odpisujesz? i ciągniesz dalej to "przedstawienie"?.Tak cięzko ugryźć się w język?. Obaj się nie potraficie się dostosować do tego co napisałem,to obaj następnym razem poniesiecie konsekwencje.Tyle w temacie.

Chłopie Ci którzy wymieniłeś dawno zakończyli kariery sportowe,Puyi w odróżnieniu do nich dalej jest czynnym zawodnikiem...

IneTheEnd Nie nie czytałem,ponieważ mam na swojej liście dużo ciekawsze pozycje do przeczytania.To że u niego wyszedł brak profesjonalizmu to fakt,bo jak ktoś tam wyżej napisał powinien 2 razy ciężej trenować by pokazać że to on powinien stanąć między słupkami.Co nie zmienia faktu że jest to fachura i Sfinks nie bez powodu stawia na niego w rep. a nie na VV,De Gea'e czy Lopeza.Co to wątku ze sprzedaża info. z szatni.Wszystko zależy od tego jak to wyglądało,jeżeli wiedział że ona pójdzie i wszystko przedstawi publicznie to jak najbardzie bura mu się należy.Natomiast jeżeli w normalnej rozmowie ze swoją narzeczoną jej o tym powiedział (bo to normalne że z ukochaną osobą rozmawia się o wszystkim) i nie wiedział że ona to wyjawi na zewnątrz,to dla mnie nie ma oczym czym gadać.

to chyba świadczy o jego poziomie sportowym, nieprawdaż?
Raczej o braku profesjonalizmu


Wniosek nasuwa się jeden - lepiej jednego z nich pożegnać, niż obu ich trzymać w składzie i narażać się na kwas, bo widać, że Iker jest sfrustrowany sytuacją i będzie zapewne tylko gorzej.
I o tym właśnie pisałem parę postów wcześniej,jeden musi odejść ,a który?.Dla mnie wybór jest prosty...

Co do Raula z filmiku,on nic tam nadzwyczajnego nie mówi... ..Jakiś czas temu Guti też coś pitolił że klub nie zachował sie w obec niego tak jak powinien..

A to foto,co ma pokazać?.Są to kumple ze starej ekipy.Ja z Tobą (mimo iz prywatnie sie nie znamy)przywitał bym się w podobny sposób...


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-08-22 13:33:03

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
^a ja z Tobą nie ))))

a tak na poważnie - Iker powinien wylecieć, chłopak po raz kolejny daje dowód na to, że ma zbyt wybujałe ego, stroi fochy jak panienka, to nie jest dowód profesjonalizmu. Stracił miejsce w bramce przez to, że wynosił wszystko z szatni Realu, jeśli chce je odzyskać, to musi zapie_dalać na treningach/rozgrzewkach itd., a nie pokazywać fochy.

Co do Raula, to zobacz co napisałem, nie rozwijam tematu, bo nie mam zamiaru prowadzić głupich dyskusji na temat traktowania legend klubowych.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
^a ja z Tobą nie %))))


Iker powinien wylecieć
Ja z wielką chęcią powitał bym go na CN.No ale niestety,on za bardzo kocha Madryt...

I tyle z mojej strony na temat Ikera czy Raula

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Inteligentni ludzie wyjaśniają sprawy do końca, ja chciałem, no ale niestety spotkało się to z dezaprobatą. Ok, nie pierwszy raz się spotykam z takim czymś, więc przeżyje ;) Chodziło mi o to, że nigdy nie powinno być ważne nazwisko, czy przeszłe dokonania - a obecna forma. Nikt mi nie powie, że lepiej wystawić Ikera z nazwiskiem, w słabej formie, niż Lopeza w lepszej formie, bez nazwiska. Nazwisko bramki nie zamuruje - chociaż tak jak napisałem wyżej, z wielką chęcią widziałbym Ikera w bramce - bo taki Real od zawsze widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Od jakiegoś roku forma sportowa Ikera nie powala,a teraz jeszcze pikuje ostro w dół jeśli chodzi o zachowanie. Bardzo mi się to nie podoba. Rozumiem mieć pewność siebie i wielkie ego, tak jak Kahn, ale powinien zachowywać się lepiej. Wcale bym nie był taki pewien, że aż tylu ludzi wolałoby pozbyć się aktualnie Lopeza z Madrytu. Niby to Mou był problemem, a jak widać problem tkwi gdzie indziej.

Argument z wyborami Boskiego nie jest trafiony, bo u niego Iker grałby nawet bez rąk. Ten typ tak ma.

Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2013-08-22 16:00:58

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Diego Lopez to opcja bezpieczniejsza. Nowocześniejsza. Casillas do obecnego piłkarskiego Madrytu średnio pasuje. Na Santiago Bernabeu jakiś czas temu zbudowano solidną defensywę, przeciwnicy nie bombardują już z uporem maniaka bramki 'Królewskich' i Ancelottiemu nie jest potrzebny heros, ratujący drużynę w nieprawdopodobnych sytuacjach. Włoch potrzebuje przede wszystkim antidotum na stałe fragmenty gry rywali. Wysokiego gościa, który nie boi się twardej rywalizacji w powietrzu. Casillas takim nie jest (żródło gwizdek24.se)



W sumie nie pomyślałem o tym.

Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2013-08-22 17:35:58

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I to jest niestety dziwna sytuacja.
Del Bosque to jak ktoś wyżej wspomniał nie jest dobry argument. Z resztą zobaczymy ile pociagnie na tej starej Hiszpanii z mocno słabnącym Xavim i Iniestą już nie za najlepszych lat.
Bez Xabiego Alonso... kiedyś ta maszyna się rozpadnie.
W przeciwnym razie tacy zawodnicy jak Fabregas, Mata czy Silva graliby zdecydowanie częściej

Szkoda ich obu; Casillasa zawsze bardzo ceniłem ale to nie jest normalne - takie zachowanie.
Zbyt poważnie chyba wziął sobie do serca swoją świętość i teraz nie może zejść ze swojego 'boskiego' ego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium