SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Barcelona bije rekordy przek***iła 3 puchary praktycznie w tydzień, dobry mecz Realu no a Bale mistrzostwo

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
nie dobry Realu tylko fatalny Barcy

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
rolff
Barcelona bije rekordy przek***iła 3 puchary praktycznie w tydzień, dobry mecz Realu no a Bale mistrzostwo


No, Real też pokazał w 4 dni jak można stracić mistrzostwo (i mówię to jako kibic Realu). Oczywiście wciąż liczę na potrójną koronę

A Bale j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Przynajmniej żaden z psychicznych fanów Katalończyków nie będzie się napinał o ilość trofeów wygranych w sezonie przez obie drużyny i może wreszcie skończy się d****ne podawanie temperatury w Madrycie.

Co do spotkania, to dobrze że nie oglądałem tego na trzeźwo, nudny mecz. Messi zgubił swoje cojones albo hormony przestał zajadać i Barcelona z dziurami w składzie straciła zupełnie koncept gry. Myślałem, że Real bez Kryśki w składzie też lepszy nie będzie, ale okazało się, że kilka przebłysków zawodników wystarczyło by wygrać puchar - oby nie ostatni w tym sezonie, chociaż mam mieszane uczucia w tym aspekcie.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
koks4444
nie dobry Realu tylko fatalny Barcy


Masz rację ale Barcelona podobny poziom prezentuje od kilku tygodni, ten wczorajszy był akurat ekstremalnie słaby. Nie każdy zespół potrafi to wykorzystać, a Real bez Ronaldo zrobił to dobrze.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Ja jeszcze chciałem osobny akapit poświęcić Isco. Pięknie wczoraj zagrał na bardzo trudnej pozycji. Bałem się, że w takim meczu sobie nie poradzi, bo wiadomo jak mocno musi pracować środkowy pomocnik w meczach z Barceloną. A tu nie dość, że świetnie przerywał akcje przeciwnika, to jeszcze pełnił funkcję gościa, od którego zaczynało się większość kontrataków. Świetnie potrafił się utrzymać przy piłce, a potem pyk i konterka :) Oby tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
W końcu Isco złapał formę miejmy nadzieje że tak zostanie,jedynie o co można się przyczepić to że czasami za długo trzyma piłkę

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Uuuuffff :D 1:0, pierwszy kroczek postawiony. Mecz bardzo taktyczny, mało klarownych sytuacji (chociaż te dwie setki po bramce w pierwszej połowie...). Ważne, że Bayern nie trafił bramki u nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
i warto dodać że boczni obrońcy odwalili kawał dobrej roboty szczególnie Coentrao którego podobną chcą się pozbyć, moim zdaniem on powinien zostać a Marcelo ławka albo niech on odchodzi

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2014-04-24 11:34:16

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
ale panowie co chcecie jak:




Zmieniony przez - rolff w dniu 2014-04-24 12:59:44

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium