SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
Wszyscy zagrali świetny mecz, ale na szczególnie wyróżnienie Pepe i Carvajal. Portugalczyk nie do przejścia, a co do Hiszpana... mam wrażenie, że to jeden z najlepszych zakupów ostatnich lat. Aż się boję jak pomyślę, że jest wciąż tak młody i jak bardzo może się jeszcze rozwinąć :o

carvajal odkupili z bayeru to wychowanek realu,faktycznie świetny mecz carvajala i pepe ale ramos z całej obrony zagrał najgorzej, bvb też miało swoją szanse ale marnowali każdą (głównie aubameyang),modrić myśle że był jednym z najlepszych na boisku, bale pierwsza połowa kapitalna w drugiej nie widoczny,ronaldo nie do zatrzymania tym razem piszczek nie poradził sobie z crisem,po tym meczu nie dziwie się czemu morata nie dostaje szans potrzebny jest lepszy zmniennik dla benzemy.

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2014-04-03 20:27:32

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Gładko i przyjemnie. Tylko remis Bayernu z United mnie zdziwił w tej kolejce. Szkoda, że do rewanżów większość zespołów przystąpi w osłabieniu.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
bayern był szalenie nie skuteczny, myśle że real i psg na 80% będą w następnej rundzie

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Dla mnie największy znak zapytania jest w pojedynku Barcy z Atletico, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, by Barca nie awansowała.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
raczej barca i bayern w rewanżu powinni sobie poradzić zastanawiam się czy nie obstawić tych meczy tylko najgorzej będzie obstawić wynik rewanżu chelsea z psg

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jeśli kontuzje wyeliminują z gry Ibrę i Verratiego, to raczej bardzo łatwo będzie obstawić wynik.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
Zlatan pewnie nie zagra,Verratti nie wiadomo,swoją drogą fajnie żeby real w następnej rundzie trafił na chelsea lub psg

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jeśli awansuje PSG, to byłby to dobry rywal dla Realu, gorzej byłoby z Chelsea. Co prawda nie wierzę w MU i Atl.Madryt, ale fajnie byłoby, gdyby jednak sprawili niespodzianki, ale to raczej...nierealne?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie wiem czemu uważasz to za nierealne szczególnie w kontekście Atletico
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Chyba mam podobne wrażenie co ciamcia, zwłaszcza gdy widziałem ostatnie 20 minut pierwszego spotkania - siedzieli na nich jak szpaki na wiśniach.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium