SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Pewnie z wymianą za Messiego, bo Papcio sprzedaje do Barcy tylko drożej niż kupił, a Barca ponad 50 baniek nie da

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Za 3 sezony dusi grosz Rosella już nie bedzie, to da ,a poza tym Ozilus po 3 sezonach bez wygranej nawet carling cup ,będzie chciał odejśc to i cena spadnie <yes> ))

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Za 3 lata to się Barca zgłosi po Yaye Sanogo.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
To tera wiadomo gdzie hajs się podziewał przez te lata,Pacio cały czas szaleje w Gaslight Club ))))

o ile tego Sanogo da rade przerobić na os,to go biere

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Narzekanie, że czujesz się niechciany w Realu Madryt
– Chcę to wyjaśnić raz na zawsze. Kiedy to mówiłem, nie odnosiłem się ani do kibiców, ani do żadnego z pracowników klubu. Chodziło mi o osoby, które żyją z Realu Madryt, które muszą sprzedawać informacje związane z zespołem. Odkąd tu przeszedłem, ci ludzie wciąż się mnie czepiają. Nie mam pojęcia, jaką krzywdę im wyrządziłem. Jeśli ktoś jest inteligentny, wie o kim mówię.

-ciekawe o kim mówił Coentrao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Także mamy pierwszą stratę punktów... 2:2 z Villarealem

Jak dla mnie gra na -3, gramy bez napastnika. Gareth bramka w debiucie cieszy, ale cała gra taka sobie. Diego Lopez miszcz.

No i oczywiście brawa dla Żółtej Łodzi Podwodnej, prawdziwa drużyna.

A nasza obrona tragedia................

Zmieniony przez - szymon1235 w dniu 2013-09-14 23:55:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdyby nie ten pseudo napastnik byłoby lepiej.
Ale gramy z drewnem na opał w ataku. Już wolę Moratę na ataku - biega, chce mu się. A Benzema stoi... stoi... stoi... jak przyjmuje piłkę to tak na dwa metry. Jego strzały są tak sygnalizowane jak uderzenie arabów w wtc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Powinien kvrwa przeprosić za to że żyje...Perez kvrwa niech dalej myśli, że przepłacony Bale uratuje mu sezon w sensie sportowym...może Raul do Nas wróci

Nie dość że ten impotent strzelecki w ataku, to jeszcze defensywa zagrała dzisiaj na poziomie reprezentacji Polski z meczu San Marino...

Chyba można postawić spokojnie siano, że to Juve wygra grupę LM

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedno jest pewne : Arbeloa na prawej to konieczność - Carvajal jest masakryczny w defensywie.
Na lewej coentrao/Marcelo bo inne możliwości to lipa.
Bale wczoraj ładnie zagrał - miał świetną sytuacje ale Opał postanowił wbiec mu w piłkę. No kurna idiota - jak można rozpędzonemu koledze wbiec w piłkę. On jest tak nieporadny, że to jest poezja. Czy tylko ja to widzę ?!! Dlaczego już któryś trener z rzędu nie zauważa idiotyzmy tego Opału na ataku.



In other news: sky is blue and Ronaldo renew his contract!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
stad mnie wlasnie dziwilo czemu Real skupia sie na Balu a nie na napastniku gdzie do wyciaganiecia byli Cavani, Falcao, Suarez czy Roo oraz sprzedaje Igle jesli nikogo nie planuje w jego miejsce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium