SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
No 0 z tyłu było, ale generalnie zawdzięczamy to super skuteczności graczy Villarealu. Założę się, że gdyby rolę się odwróciły i to my mielibysmy takie sytuacje jak Żółta Łódź Podwodna, wynik wyglądałby o niebo inaczej. Dziury w obronie zobaczy nawet pospolity Janusz i cały czas mam wrażenie, że gdy przyjdzie grać z naprawdę porządnym zespołem typu Barca, Atletico, dalej będziemy płakać (na tę chwilę oczywiście).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ronaldo jaka skuteczność ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 109 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39751
szymon1235
No 0 z tyłu było, ale generalnie zawdzięczamy to super skuteczności graczy Villarealu. Założę się, że gdyby rolę się odwróciły i to my mielibysmy takie sytuacje jak Żółta Łódź Podwodna, wynik wyglądałby o niebo inaczej. Dziury w obronie zobaczy nawet pospolity Janusz i cały czas mam wrażenie, że gdy przyjdzie grać z naprawdę porządnym zespołem typu Barca, Atletico, dalej będziemy płakać (na tę chwilę oczywiście).


Mam dokładnie te same odczucia.;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Mógłby mi ktoś streścić ostatni mecz? Niestety miałem wyjazd i nie mogłem obejrzeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Isco, Benzema i Marcelo chyba dzisiaj najlepsi na boisku. Gdyby Ronaldo podejmował lepsze decyzje pod bramką rywali to wynik byłby okazalszy.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Benz i Marcelo zjeżdżani równo przed klasykiem, udowodnili, że dalej są zawodnikami klasy światowej. Ramos zero fauli O.o Generalnie jeśli miałbym kogoś "wyróżnić", ale w tym gorszym świetle, to chyba byłby Ronaldo, który raz po raz partaczył piękne kontry ;_____;
Isco (jak zwykle ostatnio) genialny w obronie, aczkolwiek niech doda jeszcze efektywność w ataku i będzie cacy. Nie zapominajmy też o Ikerze, który jak za dawnych lat uratował nas 2 razy przed stratą bramki, a i żadnego błędu z jego strony nie pamiętam :>

Zmieniony przez - szymon1235 w dniu 2014-10-25 21:17:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Oby Carlo nie odstawił Isco po powrocie Bale'a, bo jak dla mnie Hiszpan zasługuje na pierwszy skład z obecną grą.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Kwestia rotacji. Nie widzę problemu, żeby grał każdy taką samą ilość czasu. Problem nadejdzie, gdy wiosną zaczną się mecze o najwyższą stawkę, wtedy carlo na bank będzie już młucił jedną 11-nastkę. Byleby nie grały pieniądze, a zawodnicy w najlepszej formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Oby drużyna utrzymała taki poziom gry i dominacji nad rywalami jak najdłużej, sprawnie działająca maszyna póki co.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
Ciekawe co Real pokarze na Camp Nou z ich ostatnią formą będzie niesamowicie ciężko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium