SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187455

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
poprzedni temat 'zamknął się'

https://www.sfd.pl/Real_Madryt-t216748.html

ps. nie jestem kibicem Realu, ale temat sobie założę, a co %)

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Ja to miałem zrobić, ale skoro już jest to dobra

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
kontynuujcie dyskusję z mateuszem

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Mateuszowi mama już chyba kompa wyłączyła

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Już wystarczy, apeluję o merytoryczną dyskusję na poziomie.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
sam zaczoł
...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
widze ze tradycja utrzymana nadal gorąco w tematyce Realu . Ja dzisiaj na spokonie dodam ze teeen sklad co Real bedzie mial to no trudno nie oczekiwac chociazby jednego trofeum jakiego kolwiek ale chociaz jednego . W LM bedzie najciezej bo tam to i dream team moze odpasc gdyz rywale są jak nawet gorsi to minimalnie kadrowo . W P.D tylko Barca wydaje sie byc konkretnym rywalem tak do ostatniej kolejki bo czy przy tych wzmocnieniach warto wspominac o Valenci , Atl.Madryt czy Villareal ? Nie sądze .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2009-07-05 11:57:22

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2009-07-05 11:57:42

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Real Madryt jest zdeterminowany, by ściągnąć do siebie pomocnika Bayernu Monachium, Francka Ribery'ego. Jak podaje "Daily Star", "Królewscy" za Francuza są w stanie oddać Arjena Robbena, Wesley'a Sneijdera i zapłacić 17,5 miliona euro.
Sam piłkarz oświadczył ostatnio na łamach "L'Equipe", że chce odjeść z Allianz Arena i zagrać w drużynie Realu, do którego trafił właśnie jego kolega z reprezentacji, Karim Benzema. Trener Bayernu, Luis Van Gaal ma nadzieję, że sprawa ewentualnego transferu szybko się wyjaśni i uda się uniknąć jej negatywnego wpływu na zespół.

Tymczasem Perez kusi Bawarczyków coraz ciekawszymi ofertami. Według najnowszej do Monachium trafić może dwójka Holendrów: Sneijder i Robben oraz pokaźna suma pieniężna - 17,5 miliona euro. Obaj piłkarze zostali już poinformowani, że muszą kontynuować kariery gdzie indziej. Opcją dla Snejidera ma być transfer do Chelsea Londyn, a Robben znalazł się podobno na celowniku Manchesteru City.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
van Gaal objal Bayern wiec jak dla mnie jest calkiem mozliwe ze przytuli swoich rodakow pod skrzydlo oddajac Riberyego ktory strzela tam jakies fochy . Ribery jest super grajkiem ale mimo wszystko wolalbym Robbena i Sneidera i uwazam ze Bayern nie stracilby na takim ruchu . Snejdera i Robbena nie dzieli jakas przepasc co do poziomu gry Riberyego a juz razem wzieci jak dla mnie są czymś wiecej w ofensywie niż sam francuz zobaczymy .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
mysle, ze Real na zamianie Robbena i Sneijdera i zakupie Ribery'ego niewiele by zyskal

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium