SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barcelona Czy Real

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25848

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
Odwieczna wojna dwóch hiszpańskich klubów, mam na myśli oczywscie Real Madryt i Barcelone. Ja osobiście uważam, że Real jest lepszy, ale każdy ma swoje zdanie. Myśle, że Real ma za sobą bogatszą historie. W obecnym sezonie Barca przoduje i tytuł mistrza Hiszpani ma już praktycznie w kieszeni. Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że od odejścia Del Bosque Real się zupełnie zmienił. Jak narazie efekty tego są nie zbyt optymistyczne, ale mam nadzieje,że to się niedługo zmieni.

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
oba kluby lubie nawet
co to za agrument,ze Real ma bogatszą historie?
Górnik Zabrze albo Ruch Chorzów tez mają bogatszą historie niz np.Groclin,a mimo to są słabsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Cześć Perez za dużo sprowadził ogranych gwiazd a za mało dobrych ale młodych byli tylko żenujący wychowankowie a transfer Bekhama był największą plamą Realu!
Barcelona w obecnej chwili jest napewno lepsza od Realu,i w przeciwieństwie do Realu działacze Barcelony dokonali bardzo udanych transferów!.
Real potrzebuje świeżości , Real potrzebuje młodości , Real potrzebuje zawodników którzy mają ochotę się wyszaleć zamiast tego ma zawodników zmęczonych grą.
Barcelona w obecnej chwili jest lepsza od Realu...
Pozdro!

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
no wlasnie teraz wiekszosc ludzi woli Barce bo im idzie lepiej niz Realowi, ja tam nie kibicuje zbytnio zadnej z tych druzyn. Choc Realu nie daze sympatia to dla Barcy jestem neutralny i malo mnie obchodzi jak im idzie bo wiecie kogo uwielbiam

ARSENAL

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 280
Real - Ile bramek zdobyli dzięki Beckamowi ????

.........::::::: OCZASTY :::::::.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Powiem ci szczerze,że nie wiem..ale napewno nie wyrużnia sie na boisku i nie jest wart tych pieniędzy jaki Real na niego wydał.

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
oczasty Beckahm dla Realu jakos duzo nie zrobil i nie wiem czemu tyle dali i daja wciaz za niego/mu kase/-y...
a teraz na temat.
Nie mam nic do Realu, a Barcie zawsze kibicowalem. Oba teamy graja pilke przyjemna dla oka, ofensywna. Taka wlasnie jak ja lubie. Daze pewna sympatia pilkarzy Realu, jak i Barcy, z Realu : Figo, Zidane, Ronaldo, R.Carlos, z Barcy : Eto'o & Ronaldinho.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
Faktem jest,że Barca jest obecnie lepsza, bo świadczy o tym chociażby pozycja w tabeli. Real potrzebuuje świeżości owszem, ale Barca też super młodych gwiazd nie ma. Niewiadomo co by było gdyby nie Ronaldihno i Eto, który miał grać przecież w Realu. Wielka porażka to transfery Realu w tym sezonie. Dla mnie Real gra bardzo przyjemną dla oka piłke i to mi się właśnie podoba. Jestem ich kibicem i tyle. A ludzie którzy kiedyś uwielbiali Real, a teraz po kilku porażkach wyzywają ich od najgorszych sku*** są dla mnie nikim, bo co to za kibic.

Zmieniony przez - Miszek w dniu 2005-04-22 15:38:12

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Miszek taki kibic to nie kibic
tak samo teraz jest od cholery kibicow Chelsea...

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
Dokładnie. Kibiców Chealsea jest teraz pełno. Erminho przyznaje racje. Transfery zrobili dobre trzeba przyznac, ale wszystko dzieki wiadomo komu. Ta druzyna się zupełnie zmieniła i grają kompletnie inaczej. Jestem ciekawy co powiedzą Ci "rzekomi kibice" jak Chealsea zacznie przegrywać. Pozyjemey zobaczymy.

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1762 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3649
VISCA el BARCA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Program w telewizji na temat kibiców

Następny temat

POLSKA piłka !!!

WHEY premium