SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188106

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Chciałbym mieć taki ból głowy jak Mourinho :D Kogo nie wystawi to gwarancja dobrej gry:
- Di Maria widać, że był głodny gry i to dłuższe posiedzenie na ławce dobrze mu zrobiło.
- Higuain czy Benzema? Nie wiem, nie pytajcie mnie, niech gra obojętnie który, bo i tak i tak będą strzelać
- Z Kaką i Ozilem to samo...

Najgorsze będzie to, że jak jeden będzie grać, to będzie mi żal drugiego, że siedzi na ławce.

PS. Arbeloa cichy bohater meczu jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=36211

Hrhr

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ludzie to mają problemy

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196548
Nie dlugo wygrywanie po 6,7 do 0 tez bedzie uwazane za brak szacunku dla rywala...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Zobaczyłem tytuł i od razu wiedziałem o co chodzi. Pamiętam, jak były problemy, kiedy Ronaldo podał piłkę plecami, czy coś podobnego. Też się nad tym rozwodzono, nie wiedzieć po co.

Na boisku jest się po to, żeby wygrać, wykorzystując do tego umiejętności indywidualne i zespołowe. Brak szacunku byłby wtedy, gdyby np. zamiast wpakować piłkę do pustej siatki, klęknięto i wbito ją głową lub, co oczywiste, gdyby rabony i inne cuda były powodem do drwin.

Dochodzą ludzie do wniosków, że im więcej człowiek potrafi, tym mniej szanuje innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zonk, gdyby to zrobił Messi wielbiono by go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Brak szacunku byłby wtedy, gdyby np. zamiast wpakować piłkę do pustej siatki, klęknięto i wbito ją głową

Ja nawet w tym przypadku nie widzę braku szacunku. To jest piłka nożna do chvja wacława, jeśli ktoś posiada umiejętności żeby strzelić gola pośladkiem to niech tak strzela. A Cristiano zrobił to dla publiczności i za to go lubię. Ludziom z pseudo poprawności zaczyna się w dupach przewracać.



Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2011-10-17 01:10:31

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 164
ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Nawet w zasadach wpisane jest, że jeżeli ktoś, kto jest zupełnie nieatakowany i może bez przeszkód zdobyć gola, zamiast wbić piłkę do siatki przysiądzie i wbije ją głową, drwiąc z przeciwnika (bo nie wiem, jak to inaczej nazwać), powinien zostać ukarany napomnieniem. Chyba, że to dla niego wielka umiejętność, to niech się popisuje. To, że to piłka nożna, nie znaczy, że można sobie kpić z rywala; wręcz przeciwnie. Jednakże gest podania ręki przed meczem jest dla niektórych niewiele wart.

Co dalej nie zmienia faktu, że sztuczki techniczne to nic złego.

Zmieniony przez - Kinjo w dniu 2011-10-17 22:23:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Nawet w zasadach wpisane jest, że jeżeli ktoś, kto jest zupełnie nieatakowany i może bez przeszkód zdobyć gola, zamiast wbić piłkę do siatki przysiądzie i wbije ją głową, drwiąc z przeciwnika (bo nie wiem, jak to inaczej nazwać), powinien zostać ukarany napomnieniem.

Byłem sędzią piłkarskim przez jeden sezon zanim opuściłem kraj i nie pamiętam takiego przepisu, ale widocznie chvjowy był ze mnie sędzia

United!! United!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium