SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188332

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Gdyby Gancarczyk nie wje*ał Mu piłki do siatki, to miałby mecz na zero

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Nie potrafie w racjonalny sposób tego wytłumaczyć. Może piłkarze chcą zwolnić Pelle

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
padaczka jak choy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Przy obecnej dyspozycji Realu Madryt spodziewałem się, że może odnieść porażkę, ale taki wynik zdziwił chyba każdego. Jednak coś jest nie tak, skoro Królewscy nie radzą sobie bez Cristiano Ronaldo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Kilka stron wcześniej napisałem,że brak Ronaldo,to wielkie osłabienie.Padła odpowiedź,że można go zastąpić wieloma zawodnikami.Można powiedzieć,że wyszło na moje,ale nie do tego zmierzam.
Otóż brak Krystyny nie jest powodem porażek Realu.Winny jest cały zespół,trener.Moim zdaniem Valdano źle zrobił sprzedając Robbena.Piłkarzem jest dobrym,na pewno ciągnął by grę na skrzydłach.Oczywiście pomijając jego samolubność i łatwość łapania kontuzji...

Teraz przed Realem kilka ważnych i ciężkich spotkań.Nieobliczalne Getafe,Milan,Atletico,no i 29 listopada GD a rewanżu z Alcorconem raczej nie spodziewałbym się remontady...



Ogólnie problemy Realu mnie nie martwią,z racji tego,że stoję po innej(czyt.bordowo-granatowej) stronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
No nie przesadzajmy. Zgadzam się z BC_.
Co ma brak Cristiano do porażek Realu? Real wydał tyle kasy i ma takich zawodników że bez Ronaldo powinni wygrać ten mecz 5:0.

Ten zespół powinien być prowadzony tak że Cristiano mógłby być zauważalnym brakiem tylko w meczach z najlepszymi (Barcą czy Man United..).

Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2009-10-28 13:09:02

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Wstyd, kompromitacja

cos te gwiazdeczki nie chca nam swiecic

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
ogromna wtopa

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Były większe: np. 6:0 na Mestalla w sezonie 98/99 czy 6:1 z Saragossą na wyjeździe w sezonie 05/06...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
ja tam sie ciesze :D tak myślałem że do października pociągną jakoś a pozniej sie wszystko zacznie sypaĆ :)

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium