SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187508

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
ostatnie 2 sezony pokazały że w realu nie było odpowiedniego trenera i dla tego nie było sukcesów ,teraz jest odpowiednia osoba na tym stanowisku.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 466
Z drugiej strony nie powinno się robić jak w polskiej lidze trener ma 3 miesiące g**** zrobi to wylatuje spojrzeć wystarczy na Man Utd czy Arsenal.A z tego co pisali to Mourinho już za 2 lata chce objąć posadę po Fergusonie ale mam nadzieję że to plotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Koszulki na sezon 2010/2011

Koszulka podstawowa:




Koszulka rezerwowa:




Jakie opinie? Jak wam się podobają?

Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2010-06-02 10:50:52

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
takie standardowe typowe koszulki Realu

Zmieniony przez - KafarXXL w dniu 2010-06-02 10:58:14

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 466
W porządku fajnie wygląda ta wyjazdowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32399
stare lepsze
ten kołnierzyk mi nie pasuje w domowych, a wyjazdowe mogą być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
fajne podobaja mi sie. lepsze niz te ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Gerrard chce odejść do Madrytu

Steven Gerrard nie chce przegapić okazji, która mu się nadarzyła. Owszem, to nie pierwszy raz, kiedy Królewscy interesują się Anglikiem, ale w poprzednich latach Liverpool bez mrugnięcia okiem odrzucał wszystkie oferty Realu, twierdząc, że klub jest w trakcie realizowania ambitnego projektu. Teraz działacze Liverpoolu są świadomi, że mają niewiele argumentów, by zatrzymać swojego kapitana.

Tak naprawdę to odejście Rafaela Beníteza przekonało Gerrarda, że przyszedł czas na zmianę otoczenia. W ostatnią niedzielę, w dniu, w którym zawodnik skończył 30 lat, hiszpański trener zadzwonił z życzeniami. Rozmowa przedłużyła się do 30 minut i była bardzo pouczająca. Benítez miał zwierzyć się Gerrardowi, że prawie na pewno nie będzie pracował w Liverpoolu w następnym sezonie. - Jeśli ty odchodzisz, to ja również. Chcę grać w Realu Madryt i teraz nadarza się okazja, by to zrobić - miał odpowiedzieć Anglik. Gerrard jest zauroczony Hiszpanią - na wakacje regularnie jeździ na Ibizę, gdzie spotykał już piłkarzy Realu Madryt - i również możliwością gry w Realu Madryt.

W wieku 30 lat Anglik oferuje dobrą formę fizyczną i dojrzałość. Gerrard jest zdecydowany na transfer. Piłkarz nie uważa, że będzie to zdrada klubu i kibiców, których nosi w sercu od zawsze, raczej sądzi, że tak będzie lepiej dla drużyny, która potrzebuje pieniędzy. Ten przypadek jest podobny to transferu jego kolegi z Liverpoolu, Fernando Torresa. Hiszpan był symbolem Atlético, ale dla dobra klubu musiał opuścić Madryt. Nikt nie miał mu tego za złe.

Gerrard doskonale wie, że jest jednym z priorytetów transferowych dla Mourinho i rozumie, że musi poważnie przeanalizować tę możliwość. Wie, że to chyba ostatnia taka okazja i mógłby długo żałować odmowy, więc zlecił już swoim agentom rozpoczęcie rozmów.

Jeśli chodzi o działaczy Liverpoolu, to mają oni wielki dylemat. Z jednej strony fani, delikatnie mówiąc, nie byliby zbyt zachwyceni tym transferem, a z drugiej Liverpool potrzebuje pieniędzy tak bardzo, że mówi się także o sprzedaży Torresa.

Gerrard wie też o tym, że nie jest jedynym piłkarzem, którym interesuje się Real. Na liście do wzmocnienia pomocy czołowe pozycje zajmują także Cesc, De Rossi czy Lampard, ale w tych przypadkach sprzedaży stanowczo sprzeciwiają się ich kluby. Nie należy zapominać też o Davidzie Silvie, który może wrócić do gry.

Liverpool musi szybko podjąć decyzję. Ten sezon był porażką, zarówno w sensie sportowym, jak i ekonomicznym. Brak awansu do Ligi Mistrzów odbije się na budżecie na następny sezon. Dziurę będą musiały załatać transfery zawodników. Sprzedaż Gerrarda byłaby sporym zastrzykiem pieniędzy. Kapitan Liverpoolu, obok Torresa i Mascherano, to najcenniejszy zawodnik w drużynie. I tutaj właśnie zaczynają się pierwsze rozbieżności. Liverpool chce za swój symbol 30 milionów euro, Real jest przekonany, że ta kwota powinna być trochę niższa...


Zaczyna się... Po chvj nam on ?

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Już pisałem na Inso że nie jestem zwolennikiem tego transferu, ale widzę że wszystko zmierza do tego, by Anglik grał w Realu...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
a kogo byscie widzieli w Realu?? a kogo by sprzedać??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium