SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188335

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32399
no niestety kontuzja Xabiego

Zmieniony przez - MichałELO w dniu 2009-08-20 11:44:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
jakas poważna ta kontuzja,wiadomo cos??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32399
Na razie nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32399
Negredo w Sevilli

"Real Madryt CF i Sevilla FC doszły do porozumienia w sprawie transferu Álvaro Negredo. Real Madryt CF zachowa prawo pierwokupu piłkarza przez dwa najbliższe sezony."

Kwoty, która wpłynie na konto Królewskich nie ujawniono. "Marca" informuje o 15 milionach euro, natomiast "AS" upiera się przy 14 milionach. My ze swojej strony życzymy Álvaro powodzenia w nowym klubie i rychłego powrotu do stolicy Hiszpanii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Real powinien Go wypożyczyc, a nie sprzedawac z prawem pierwokupu
Negredo ma talent, będą z Niego ludzie jak będzie regularnie grał pod okiem dobrego trenera

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32399
no popełnili błąd sprzedając Negredo
ale pewnie i tak nie miał by miejsca w pierwszym składzie

Xabi wraca do normalnych treningów więc jednak nic poważnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
polecam artykuł z "Piłki nożnej", w którym to zanalizowane są i przedstawione graficznie różne warianty Realu na najbliższy sezon.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
ban

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2009-08-21 15:49:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Inter Mediolan jest według doniesień bliski pozyskania pomocnika Realu Madryt Wesley'a Sneijdera, ale ten uparcie twierdzi, że chce dalej grać na Saniago Bernabeu. 25-letni reprezentant Holandii jest zdeterminowany przekonać trenera Manuela Pellegriniego i władze klubu, że może odegrać ważną rolę w zespole.

"Królewscy" chcą sprzedać byłego zawodnika Ajaxu Amsterdam, bowiem muszą odzyskać cześć z 250 mln euro wydanych na zakup takich zawodników jak Cristiano Ronaldo, Kaka czy Karim Benzema. Sprzedani mają zostać głównie Holendrzy, w tym Sneijder. Liczy on jednak na to, że ciężką pracą na treningach pokaże swoją wartość i pozostanie w Realu.

- Chcę grać w Realu Madryt. Nie chcę odchodzić, ponieważ wiem, że stać mnie na to, bym był ważną częścią tego zespołu. Będę do samego końca walczył, by tutaj zostać. Chcę ciężko trenował, tak by zobaczyli, że chcę dalej tutaj grać - powiedział Sneijder gazecie "Marca".

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium