SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187500

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
Raczej w Europie żaden obrońca nie będzie czekał"pół godziny" na to co on zrobi.Gość jak dla mnie jest jedną wielką nie wiadomą

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja mam przeczucie ze on nigdy zadnym wielkim pilkarzem nie zostanie
i ogolnie lans jego na kogos wybitnego tez jak dla mnie smieszny
w Brazylii blyszczec zadna sztuka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514


Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Obrońca powinien wyczekiwać na moment, w którym napastnik straci kontrolę nad piłką. Nie idzie się na raz.

Zwinny, bardzo szybki, dysponujący dobrą techniką. Piłkarz dobry, choć jak dla mnie za dużo się o nim mówi. Nie wiadomo jak wypadnie na tle europejskich klubów; w finale KMŚ nie brylował. Transfer do Barcelony wydaje mi się niegroźną plotką, ale zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
E tam Neymar jest moim zdaniem cieniutki umie się bawić z piłeczką jak obrońca jest daleko. W lidze angielskiej czy hiszpańskiej gdzie gra się twardo nie ma w ogóle szans na przetrwanie. Pepe go przetrąci z dwa razy i wróci skąd przybył !

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Ja też uważam, że Neymar to jeden wielki znak zapytania. Na pewno dałbym mu szansę, ale raczej byłbym ostrożny z wszelkimi opiniami. Dajmy chłopakowi jeszcze czas, młody jest, jeśli trafi na odpowiednich ludzi, którzy się nim zajmą, może wyrosnąć na naprawdę wielkiego piłkarza, z drugiej strony totalny niewypał też może okazać się prawdą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
osobiscie na pewno nie dałbym za niego kwoty o jakich sie mowi typu 50-60 milionow za to mozna miec prawie wszystkich napastnikow nie liczac raptem kilku moze 4-5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
sztuczka naprawde piekna, ale zanim zaczniecie sie tak nia podniecac, analizowac ruchy obroncow i bog wie jakie historie - zobaczcie na wynik, panowie z przeciwnej druzyny mysleli juz zapewne o prysznicu, obiedzie, a obronca ktory postal sobie 10 sekund z neymarem o niebieskiej łące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
a przede wszystkim pamietac o poziomie jaki jest w lidze brazylijskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
Oficjalne składy:
Bayern;Neuer; Lahm, Boateng, Badstuber, Alaba; Schweinsteiger, Luiz Gustavo; Robben, Kroos, Ribéry; Mario Gómez.
Banquillo del Bayern: Butt, Rafinha, Contento, Pranjic, Tymoshchuk, Olic, Müller

Real;Casillas, Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrao; Khedira, Xabi Alonso, Di María, Özil, Cristiano y Benzema.
Banquillo del Madrid: Adán, Marcelo, Albiol, Varane, Kaká, Granero e Higuaín.

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-04-17 20:18:00

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium