SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187501

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Wg Livesports dwie żółte dla Rubena. Podczas meczu nie zwróciłem uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Nie no, musieli się walnąć, bo takie coś to już chyba by nie przeszło... chyba. A tak wgl. Ozil za dyskusje od razu czerwo?

A, no i dla mnie bramka na konto Ikera.

Zmieniony przez - szymon1235 w dniu 2012-03-22 00:04:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Kiedyś już coś takiego przeszło.

Nie wiadomo, co powiedział, ale za coś solidnego mógł wylecieć. Powtórek nie było, więc pewnie wyraził swoją negatywną opinię o decyzji sędziego, w sposób wysoce niezadowalający tegoż właśnie arbitra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
Ponoc za niesportowe zachowanie dostal ale dokladnie to jeszcze nie wiem dodac trzeba ze karny dla Villarealu tez powinien byc

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
pare razy sie zdarzało że z 2 zółtymi ktos grał dalej,
ale nie wiem wg mnie sie pomylili , ale ogladalem tylko koncowke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Tą akcję z kartkami trzeba rozkminić, bo niezłe jajca by były xd

Ale sędziowanie sędziowaniem. Gra Realu jest ważniejsza, a ta nie wygląda za dobrze. Ewidentnie widać zmęczenie, na weekend konieczne rotacje, bo to jedyne wyjście.

W 20 minucie to nie Ruben dostał tylko Cani. Nie było żadnych dwóch żółtych kartek.

Hyh, chciałem na konferencję poczekać, ale nikt z Realu się nie stawił



Zmieniony przez - szymon1235 w dniu 2012-03-22 00:24:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
Na Goal.com Ruben ma 1 zolta
Real ladnie przetrzebiony w obronie zagra przeciwko Sociedad

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-03-22 00:24:17

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Sprawdziłem na oficjalnej stronie Królewskich, że dwie kartki Rubena to zwyczajna pomyłka Livesports. Na Livesores tak jak na stronie Realu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
No ta, ale jest Albiol, Carvalho i Varane przede wszystkim. Za Ozila, Kaka aż się pali do gry. Myślę, że damy radę. Nieważne jak, ważny żeby ta wygrana była. Trzeba się szybko odbudować i dowieźć te 6 pkt. do ostatniej kolejki ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
W mediach pojawiły się zapisy z protokołu sędziego. Pan Paradas Romero wyrzucił Ruiego Farię w 49. minucie za "oklaskiwanie decyzji arbitra z ławki". Mourinho w 53. dostał ostrzeżenia za krytykowanie orzeczeń sędziego, w 82. minucie został wyrzucony za wyjście ze strefy technicznej i krytykę decyzji arbitra. Dziennikarz Manolo Lama twierdzi, że na odchodne Portugalczyk wykrzyczał: "Jedziemy chłopaki, jedziemy chłopaki, a ty [do arbitra] jesteś skur**synem, jedziemy!". Sergio Ramos otrzymał dwie żółte kartki za faule i będzie pauzować prawdopodobnie tylko jeden mecz. Mesut Özil został z kolei wyrzucony w 84. minucie za "kpiące klaskanie blisko sędziego". Do tego wszystkiego dochodzi zachowanie Pepego w tunelu. W raporcie zapisano, że Portugalczyk wykrzyczał sędziemu w twarz: "Co za rozbój, skur**synu". Dokładne kary dla trenerów i piłkarzy poznamy w najbliższych dniach.

Poza tym mikrofony La Sexty wychwyciły słowa Cristiano Ronaldo z murawy w czasie, gdy pokazywał gest oszustwa i rozboju. Atakujący miał krzyknąć: "Kraść, kraść, tylko kraść...".

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-03-22 00:58:06

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium