SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188269

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Cygan mecz był wyrównany a obie drużyny stworzyły dogodne sytuacje, wiadomo ze każdy kibic idzie za swoją drużyna ale wcale w tym spotkaniu Real nie był lepszy od Juve.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Sparing a tyle 'hałasu'
Jakby Real był lepszy to by wygrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
ta druzyna potrzebuje jeszcze zgrania,
przeciez niemal polowa skladu to nowi pilkarze

wiec po zwyklym sparingu komentarze typu 'Real slabszy od Juve' - z calym szacunkiem dla zespolu z Turynu - sa nie na miejscu

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Nie czytałem poprzednich komentarzy dlatego nie wiem czy kto pisał, że Real jest słabszy od Juve, ja tylko sprostowałem, że mecz był bardzo wyrównany i nikt w tym spotkaniu nie był stroną dominującą a sezon wszystko zweryfikuje wiec narazie sparingi sparingami a tymczasem jest troche czasu do ligi

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Oba zespoły są tak samo 'świetne'
bo tak samo huia grały w tym roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Rzekł kibic potężnej Barcelony

To co grała w tym roku Valencia, Milan, Roma, czy Arsenal?

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
No puknij się w łeb, puknij
I kogo ty porównujesz, Los Ches i Real, czy Rome i Juve ? psss
A jak już podajesz przykłady to ogarnij dokąd doszedł Arsenal w LM.

Zmieniony przez - -kaczy- w dniu 2009-08-02 01:04:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
bo tak samo huia grały w tym roku

Piszesz takie coś to co sobie wyobrażasz? Mówisz, że drużyna, która zajęła 2 miejsce w lidze hiszpańskiej ustępując tylko Barcelonie, która była w tym roku poza zasięgiem****a grała oraz Juve z drugim miejscem w lidze włoskiej****a grała to sie pytam kto w takim razie nie grał?

Oglądałeś wystarczającą ilość meczy w sezonie Juventusu i Realu, że tak piszesz? Twoim tokiem rozumowania to cała liga hiszpańska****a grała bo jedyny Real, który mógł się łudzić, że dogoni Barce****a grał. Liga włoska z tego co mówisz to też dno.

Lubisz wypowiadać się lekceważąco o grze innych klubów? Barca miała w tym sezonie genialny sezon, ale kto wie co będzie przyszłym sezonie lub za dwa lata? Real moze i był słaby, ale drugie miejsce w lidze, gdzie jest Villarreal, Sevilla, czy Valencia to chyba nie jest słaby wynik. Juve do pewnego momentu było blisko zwycięstwa w lidze, gdyby nie pare głupich porażek to zapewne zdobyliby mistrza.

Arsenal zaszedł daleko w LM, a w lidze 4 miejsce

Odpowiesz mi, które drużyny wg Ciebie****a nie grały w ostatnim sezonie prócz Barcy i może Man Utd? Argumentów jak narazie brak.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
k***a w tomach nie musiałeś odpowiadać.
Jak Barcelona w tym sezonie zagrał kał to sam to tutaj otwarcie napisze jako pierwszy.
Przynajmniej nie będę głupio usprawiedliwiał. Liczy się tylko zwycięstwo - proste.
W tym sezonie dobra piłkę grały tylko ManU i Barca, reszta c***a.
A jak drugie miejsce w lidze to sukces to nie mam pytań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
drugie miejsce dla drużyny która ma ''ambicje'' na lige mistrzów i la liga to rzeczywiscie porażka ;] a nawiązując do tematu realu madryt po transferach- wg mnie szykuje sie dla nich kolejny sezon posłuchy. wszystko ładnie wyglada tylko na papierku ;p ronaldo raz nie zagra -foch. benzeme wygryzie ze składu żywa legenda raul-foch. a na dodatek ma przyjść jeszcze Xabi Alonso wiec gratuluje wieloletniej polityki transferowej Realowi :)

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium