SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187529

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517



Ciekaw jestem czy dadza rade w Bilbao w niedziele bo nie ma co ukrywac kolejna porazka z Barca pewnie na ich gre wplynie

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-01-19 15:47:17

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Jakby z tego Benzi bramkę trafił, to Hamita bym ucałował na maksa *.*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517
W związku z akcją na Leo Messim chcę powiedzieć, że to było niezamierzone zachowanie. Jednak mimo wszystko jeśli Messi poczuł się urażony, proszę go o wybaczenie, ponieważ próbowałem bronić mojej drużyny i mojego klubu. Angażuję się ciałem i duszą, ale nigdy przez głowę nie przechodzi mi zrobienie krzywdy koledze po fachu" - taką wiadomość przekazał Pepe za pomocą oficjalnej strony Królewskich.

imo gdyby nie bylo teraz takiej nagonki na niego to by za nic w swiecie nie przeprosil poza tym FC Barcelona nie zamierza zwracać się do Komitetu Rozgrywek w sprawie ewentualnej kary dla Pepego za jego agresywne zachowanie we wczorajszym El Clásico. Katalończycy chcą, aby to sam Komitet samodzielnie zadecydował, czy powinien interweniować z urzędu.Czyli obejdzie sie bez zawieszenia

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-01-20 00:40:16

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 733
Każdy umie zrozumieć zachowanie, bo nikt święty nie jest. Ale po każdym meczu są spekulacje na temat zahowania Pepe. A to co "zagrał" po akcji z Fabregasem - że niby został uderzony w twarz to już śmiech naprawdę.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Denerwuje mnie to, że nasi na GD nie grają swojej piłki, tego co lubią, nie cieszą się grą. Barca jest wierna swojej taktyce, opanowała ją w stu procentach, gra cały czas podobnym systemem w każdym meczu, czy to GD czy w innych. A my cały czas coś zmieniamy, gramy ze wszystkimi tak samo tylko z Barceloną inaczej. I nie mówię tu o otwartej grze, bo to też byłby głupi pomysł. Raczej o tym, że zawodnicy boją się grać tego co potrafią. Po odbiorze, ile piłek lądowało na autach? Co chwile niecelne zagranie, strach przed stratą... to trzeba wykorzenić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Niestety, gra się tak jak przeciwnik pozwala. Chociaż co racja to racja. Real chyba z każdym gra swoje tylko nie z Barcą.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Biedaki z Arsenalu potrafią nawet wygrać z Barcą po dobrym meczu, grając ofensywnie.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Pepe mógł przynajmniej powiedziec ze go poniosło i że specjalnie to zrobił a nie pyerdoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Raczej nie chodzi mi o samą taktykę gry. Bardziej o psychikę zawodników. Pepe traci głowę, Ramos też nieswój, Alonso to kompletnie inny zawodnik. Idealnie do tego przykładu pasuje Cristiano. Spalał się spalał, aż w końcu pokazał, że w ważnych meczach grać potrafi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517
Co do Cristiano to moim zdaniem zagral w koncu dobrze poniewaz niemal na samym poczatku spotkania strzeli bude co go automatycznie podbudowało gdyby Pinto to wyciągną śmiem twierdzić ze znowu by zagral tak jak nas przyzwyczaił w GD wiec jezeli w nastepnym klasyku szybko nie strzeli on bramki to według mnie (choc moge sie mylic) znow zagra bez szalu

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-01-20 23:13:17

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium