SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187511

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
uwierz że zawsze.

tylko, bo apetyty w Katalonii były raczej na wygranie Ligi Mistrzów, co pokazało skandaliczne zachowanie niektórych sfrustrowanych graczy barcelony po nieudanym rewanżu

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Wiem że nie zawsze

Dziwisz sie co do reakcji ? Apetyt byl wielki na ponowne wygranie LM stad te rozczarowanie . Kibice Realu M. brali by poł-finał LM w ciemno im od kilku lat znacznie mniej jest dane .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2010-09-04 13:01:29

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
no to żyj w swojej błogiej nieświadomości.

Kibice, piłkarze oraz zarząd Realu nie włączyli zraszaczy po zakończeniu spotkania z Lyonem i nie rzucili się na świętujących Francuzów

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
wlasnie świadomy wszystkiego , jakis kit probujesz wciasnąć bo ja od wczoraj na sfd jestem .

Dobra tak to sobie tlumacz że Real M. jest nadal najwiekszy itp itd jednak realia są takie a nie inne , tyle odemnie . Nie ma co dolowac kibicow Realu M. zaczal sie nowy sezon , nowe nadzieje

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2010-09-04 13:14:43

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
no chyba jesteś od wczoraj na SFD skoro nie potrafisz zrozumiec delikatnej aluzji moderatora

ja sobie tego nie tłumaczę że Real jest najlepszy itd, dla mnie Real był najlepszy i największy jak zdobywali mistrzostwo i Ligę Mistrzów, teraz dzięki działaniom Pereza to nie jest już zgrana drużyna, tylko zlepek gwiazd bez legend klubu, który Jose ma poukładac. co z tego wyjdzie zobaczymy, póki co sukcesów im nie wróżę mając tak psychicznych napastników, ale jeśli trener domaga się transferu napastnika, a Perez mówi nie, to nie ma o czym pisac.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Pippo,przeganiasz z tego tematu kibiców Barcy,a jak Barcelona straci pkt,to sam z chęcią piszesz w nie "swoim" temacie.

Co do Sneijdera.Masz jakieś artykuł o tym,że lepiej balował niż grał? Np. balowania Ronaldihno nie trzeba udowadniać,a Twoje " ponoć" ,to trochę słaby argument...

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
W temacie o barcelonie nie pisałem nic odnośnie wyników barcelony już dawno, nawet gdy barcelona przegrała pierwszy mecz o Superpuchar Hiszpanii, też nic nie pisałem, więc trochę chvjowa ta twoja teoria.

Co do Sneijdera.Masz jakieś artykuł o tym,że lepiej balował niż grał? Np. balowania Ronaldihno nie trzeba udowadniać,a Twoje " ponoć" ,to trochę słaby argument...

Skoro moje "ponoc" nie wystarcza ci, to proszę bardzo:

Błyskotliwie rozwijająca się kariera modelowego produktu szkółki Ajaksu Amsterdam miała rozbłysnąć już w 2007 roku po transferze do Realu Madryt. Sneijder trafił jednak na kryzys Królewskich, choć nie zrobił też wiele, by zasłużyć na miejsce w panteonie piłkarskich bogów. Formy nie da się budować w dyskotekach w stolicy Hiszpanii. A Sneijder w pewnym momencie wiedział o nich tyle, że mógłby służyć za przewodnika udzielającego rad o życiu nocnym Madrytu. Nie układało mu się w klubie, problemy przeniosły się też poza boisko. Holender rozwiódł się z żoną Ramoną Streekstra.


link do artykułu:

http://mundial.ekstraklasa.net/news/wesley-sneijder-pilkarz-do-tanca-i-do-rozanca/31785 

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
no to Real na drugie miejsce w tabeli wskoczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Real wygrał Barca przegrała, i nikt tu nic nie pisze nie cieszy sie ?

graty macie pkt przewagi :)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
no ja żem napisał
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium