SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188257

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
6:30 akcja z Xavim , fajnie to wygladalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
edit : sry double , uroki radiówki ...

Zmieniony przez - PTRQ_93 w dniu 2012-08-02 00:21:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Real Madryt wygrał w towarzyskim meczu z LA Galaxy 5-1 po golach Di Mari Higuaina Callejona Jesego i Moraty:) honorowego gola dla LA Galaxy strzelil Lopes po dośrodkowaniu Beckhama Di Maria zdecydowanie piłkarz meczu. I niestety Kaka po raz kolejny zawiódł po całości i według mnie był najsłabszym ogniwem Realu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Jose Mourinho: Nuri Sahin może odejść

Nuri Sahin, gracz Realu Madryt, nosi się z zamiarem opuszczenia klubu. W grę wchodzi zarówno transfer definitywny jak i wypożyczenie. Reprezentant Turcji pragnie częściej występować w pierwszym zespole.


- Jeśli Sahin zdecyduje się odejść, pomożemy mu znaleźć inny klub - stwierdził trener Galaktycznych Jose Mourinho. Dodał jednak, że Real nie nalega na transfer: - jeśli zostanie, będziemy go wspierać i spróbujemy razem z nim osiągnąć sukces w nadchodzącym sezonie.

Niezadowolenie Sahina z jego obecnego klubu wiąże się z małą ilością rozegranych spotkań. W poprzednim sezonie wystąpił w zaledwie dziesięciu meczach. Mourinho zasugerował, że turecki pomocnik może mieć problem z wywalczeniem miejsca w pierwszym zespole: - On jest młodym zawodnikiem, chce grać w każdym meczu, ale rywalizacja z Xabim Alonso, Sami Khedirą, Lassana Diarrą, Estebanem Granero i Mesutem Ozilem nie należy do łatwych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
Real stawia ultimatum w sprawie Modricia

Real Madryt złożył Tottenhamowi Hotspur ostateczną ofertę za Lukę Modricia. Teraz przyszłość Chorwata zależy od prezesa "Kogutów", Daniela Levy'ego.

Propozycja "Królewskich" opiewa na kwotę 30 milionów funtów, czyli około 38 milionów euro. Wcześniej drużyna z White Hart Lane oczekiwała co najmniej 5 milionów funtów więcej.

56-krotny reprezentant Chorwacji chce opuścić północny Londyn i dołączyć do ekipy Jose Mourinho. Jeśli jednak "Spurs" odrzucą ofertę Mistrzów Hiszpanii to do Madrytu trafi prawdopodobnie pomocnik Benfiki Lizbona, Axel Witsel.

Zeszłego lata Daniel Levy odrzucił rekordową ofertę Chelsea, która za gwiazdę 4. drużyny Premier League proponowała aż 40 milionów funtów. Levy żądał 50 milionów i negocjacje upadły.

- Luka jest zdesperowany, aby odejść. Chociaż w zeszłym roku zaakceptował stanowisko klubu i zgodził się zostać to wątpię, aby sytuacja miała się powtórzyć. - powiedział były menedżer "Kogutów", Harry Redknapp. - Jeśli zostanie to będzie bardzo nieszczęśliwy.


Ciekawie się robi

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Jeśli nie wyjdzie z Modricem to mam nadzieję, że Real sobie odpuści Witsela. Ma kto grać w Madrycie i jak sprowadzać zawodników to takich, którzy wzmocnią drużynę. Dobrze, że Real nie da się ciągnąć za nos Spursom.

Ten Levy to naprawdę musi być żydek. Redknapp się nawet wypowiadał, że Modrić miał obiecny transfer, a ten mu robi takie problemy. Został ten rok tylko ze względu na Redknappa i miał pomóc wejść do LM. Swoje zrobił.

Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2012-08-08 18:01:23

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Mówiłem, że Witsel może przejść do Realu ??
Co do transferów Królewskich Jose Mourinho powiedział, że po namyśle jednak nie sprzeda Kaki do AC Milan, ponieważ ten jest bardzo zmotywowany. Zobaczymy co z tego będzie

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
Imo z Kaki nic już nie będzie.
Witsel w Real,to chyba jakiś żart.Mou chyba chce go ściągnąć za jego ostrą gre więc już lepszy byłby NDJ

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Od razu jak ktoś słyszy Witsel to myśli złamana noga Wasyla i myśli kontuzja, kosiarz, o on tak naprawdę dobrze gra!

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
Grać gra dobrze,ale Real to klub z top 3 na świecie i zwyczajnie są to dla niego za wysokie progi

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium