SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188096

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Ze co takiego ? pierwsza polowa w wykonaniu realu super ogolnie wygrana bardzo cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Pewnie zwinęli Jose bo ośmielił się wygrać puchar

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
na tvp gadali ze mourinho zawineli tylko wlasnie nie wiem za co

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-04-21 22:25:51

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Jose Mourinho zakończył świętowanie zdobycia Pucharu Króla w ... policyjnym radiowozie. Klub wydarzenia nie komentuje.

Telewizyjne kamery zarejestrowały szkoleniowca "Królewskich", który w asyście funkcjonariuszy wsiadł do policyjnej furgonetki.

Dlaczego impreza na Plaza La Cibeles tak się zakończyła? Nie wiadomo. Na forum kibiców Realu pojawiły się głosy, że Mourinho z jakiegoś powodu sam poprosił o eskortę. Prawdopodobnie chciał po prostu sprawnie udać się do domu.

Są jednak inne teorie. Jedna z nich opowiada o furii w jaką wpadł "The Special One" po tym, jak Celebrujący triumf w odkrytym autobusie Sergio Ramos wypuścił replikę trofeum wprost pod koła.

Zdenerwowany Portugalczyk miał ponoć obrażać wszystkich dookoła, w tym próbujących go uspokoić policjantów. W efekcie został doprowadzony do furgonetki.

Klub z Madrytu nie komentuje zajścia.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Znając Mourinho to jestem za pierwszą wersją. Chciał poprostu szybciej do domu wrócić

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
on sam o to poprosil
jakbyscie wiadomosci ogladlai to byscie wiedzieli
ja nie ogladam a wiem, kurcze czyli jednak nie trzeba ogladac wiadomosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=33957

Oby chłopak został w Madrycie. On i Sarabia to największe perły szkółki.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
PTRQ_93 - a no pierwsza podoba mi się nie podobała po prostu :) Chyba mogę mieć takie odczucia ?
Co do Jose to faktycznie było tak jak pisze hilde. Sam poprosił o przetransportowanie go :) Pewnie szlag go trafił jak zobaczył co stało się z pucharem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Real miał cierpieć, a jak na razie zanosi się, że Valencia będzie przybijać piątkę. Źle się patrzy na to co pokazuje Valencia pamiętając jaką fantastyczną ekipę mieli kilka lat temu. Ładnie gra trio ofensywne Kaka, Higuain i Benzyna.

Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2011-04-23 18:50:04

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Dobry mecz chociaż obrona w końcówce... ręce opadają
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium