SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188185

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196551


Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Na wikicytatach można znaleźć jego ciekawe wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196551

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cris Thug


Skąd to? Jak wystąpił zupełnie inny skład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196551
ze Sportu.es i nie jest to sklad ktory wystapil/ ma wystapic ale sklad jaki by wystawili/typuja ze wyjdzie dziennikarze owej gazety

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-01-08 20:11:38

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196551
Apel Cristiano



*Gdyby wam napisy nie dzialaly to naciśnijcie na cc a wtedy wam sie pojawia

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-01-09 17:26:51

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Wypowiedź Mou:
-Wielka szkoda, że nie mogę być na gali Złotej Piłki. Mówię za siebie i sądzę, że także za Cristiano, znalezienie się wśród trzech najlepszych na świecie to wielki zaszczyt. Chciałbym być w Zurychu obok moich dwóch nominowanych kolegów. Jednak jestem pewny, że nie wygram w tym roku tej nagrody, myślę, że sprawiedliwie. W 2010 roku zasługiwałem na nią w 100%, teraz nie zasługuję. Wygrałem tylko Puchar Króla, a żeby dostać Złotą Piłkę trzeba wygrać Ligę Mistrzów lub najważniejsze rozgrywki reprezentacji, Guardiola i Ferguson bardziej na nią zasługują. Sądzę, że wygra Guardiola, w pełni zasłużenie. Jednak bardzo chciałbym pojawić się na gali, żeby pogratulować zwycięzcy.

- Puchar Króla na pewno nie ma dla nas takiej samej wagi jak Liga, przede wszystkim dlatego, że wygraliśmy go rok temu, ale i tak w tym sezonie spróbujemy to powtórzyć. Jeśli jutrzejsze spotkanie odbywałoby się w momencie większego natężenia spotkań, to zapewne nie zagralibyśmy wszystkimi najlepszymi. Jednak na razie piłkarze potrzebują gry. Ustawię zespół, jak do ważnego starcia w Pucharze Króla i uwzględnię potrzeby, które mają zawodnicy. Dlatego jedziemy do Malagi ze wszystkim, co mamy.

- Stracone bramki? Jest w tym coś ciekawego. Moje poprzednie drużyny, Porto, Chelsea, Inter, strzelałby bramkę i wygrywały. Broniły spektakularnie dobrze, były świetne taktycznie i dzięki temu wygrywały tytuły, ale były podobno nastawione na wynik, defensywne, nie oferowały spektaklu. Czytałem, że jestem nastawiony tylko na wygrywanie. Teraz w Realu Madryt mam Złotą Piłkę, Złoty But, strzeliliśmy więcej bramek niż kiedykolwiek przedtem, w Lidze mamy średnią bramek ponad rekord Realu Madryt i nagle problemem staje się to, że tracimy bramki. Musicie się zdecydować. Nie graliśmy dobrze z Granadą i Málagą, ale ludzie na Bernabéu zobaczyli 11 bramek w dwóch meczach, 8 naszych i 3 rywali, a czytałem niedawno, że futbol to bramki. Ja nie wiem czego wy ostatecznie chcecie, wyników 0:0? Oczywiście ja też wolę wygrać 5:0 niż 5:1, ale mamy taką drużynę, a nie inną i gramy w taki, a nie inny sposób. Naprawdę nie wiem czego wy chcecie, teraz wychodzi to i ta kampania z Cristiano, gdzie szukacie niestworzonych historii, kiedy chłopak po prostu szuka bramki.

źródło: realmadrid.pl

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
mamy 5 pointo przewagi nad barcelona. Dzis malaga nie ma szans :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196551
Ciekawe jak powazny uraz odniósł Khedira

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kij z nim, Sahin pogra

5 punktów przewagi...mmm....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium