SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188359

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Brakuje nam bardzo wartościowego stopera, to napewno. Ramos IMO zostaje na prawej obronie. Kupujemy stopera i hmmm... Może jednego skrzydłowego. O nazwiskach w tym momencie nie będę mówić, bo jest w czym przebierać.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Silva i Navas do Realu Widziałbym ich.

Maicon i Kolarov ponoc są życzeniami Jose i mają trafic do Realu w tym okienku.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Z tym Maiconem to już za głośno się robi. Piszą, że chce u nas grać, Moratti i Maicon znów co innego itp itd... Ja wolę Ramosa na prawej stronie. Chyba że Mou zrobi z niego na prawdę dobrego stopera...

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nie wiem czy masz konto na Inso, ale tam jest jeden użytkownik który czeka z utęsknieniem na transfer Gerrarda do Realu, jakbyś miał tam konto, to możesz podyskutowac z Nim

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Mam, mam Zaraz tam zaglądnę

ED:

Karanka w sztabie szkoleniowym Cieszy mnie to, lubiałem tego zawodnika On zna struktury klubu i na pewno przyda się Jose

Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2010-06-06 19:42:16

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dobrze, że przy budowaniu zespołu od strony piłkarskiej, nie zapomina się o "innych aspektach funkcjonowania" klubu

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2010-06-06 19:53:52

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32399
Co do Ramosa to sam Mourinho mówił że widzi go na środku, więc potrzebny prawy i lewy obrońca bo Marcelo mnie nie przekonuje, więcej pożytku było by z niego w ofensywie niż w obronie.
Gerrard ... może on z Alonso zapewniłby stabilizację na środku, jeśli będzie on potrzebny Mourinho to jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Napastnik Realu Madryt, Gonzalo Higuain przedłużył swój kontrakt z klubem do końca czerwca 2016 roku - poinformował oficjalny serwis "Królewskich".

Higuain, który obecnie przygotowuje się z reprezentacją Argentyny do mistrzostw świata w Republice Południowej Afryki, jest piłkarzem Realu od 2007 roku. W minionym sezonie 22-letni napastnik w 40 spotkaniach strzelił 29 goli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No i bardzo dobrze, może nie jestem wielkim fanem Gonzalo po tym pudle do pustej bramki w meczu rewanżowym LM z Lyonem, ale sprzedaż takiego zawodnika byłaby głupotą, a takie ploty chodziły.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Transferowe fantazje:
Riquelme,Lampard,Sneijder,Robben,Robhinio,Mate,Fazio,Coloccini, Steven Taylor,Santi Cazorla,Cani,Soldado,Sergio Agüero,Jesús Navas,David Silva,Navas,J.Cole,Rafael,Mascherano,Gattuso,Quaresma,
Cambiasso,Diego,Walcott,Fàbregas,Micah Richards,Carlos Tévez,Aaron Lennon-zaszalałem

Pozbył bym się:Guti,Benzema,Kaka

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2010-06-08 08:30:27

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2010-06-08 08:30:46

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium